Anna Wintour oceniła stylizacje Meghan Markle podczas trwania jej ciąży. Oceniła jej garderobę na szóstkę!

Meghan Markle styl w ciąży

Meghan Markle już pod koniec kwietnia urodzi swoje pierwsze dziecko. Księżna wraz z księciem Harrym oczekują Royal Baby. Obydwoje usunęli się z życia publicznego i czekają na rozwiązanie. Para mieszka teraz we Frogmore Cottage: WSZYSTKO o Frogmore Cottage. W jakim stylu wyremontowano wnętrze? (ZDJĘCIA)

Anna Wintour (69 l.)– długoletnia redaktorka naczelna Vogue – podzieliła się swoją opinią na temat stylu księżnej Sussexu podczas trwania ciąży. Nie ukrywa, że jest pod ogromnym wrażeniem wyborów księżnej. Jej stylizację zrobiły wrażenie na ekspertce.

Byłam pod wrażeniem sposobu ubierania się Meghan Markle, przez cały okres trwania ciąży, księżna Sussexu ubierała się bez zarzutów – powiedziała Anna.

Meghan Markle i książę Harry w Australii odwiedzają: University of the South Pacific w Fidżi/październik 2018/ Forum: Reuter.

Anna Wintour mówi, co naprawdę sądzi o sukni ślubnej księżnej Meghan

Nawet w trzecim trymestrze ciąży Meghan Markle nie zrezygnowała z wysokich szpilek. Anna Wintour również była zaskoczona tym w jakich butach księżna chodziła nawet pod koniec trwania ciąży:

Za każdym razem, gdy patrzę na jej zdjęcia, obcasy wydają się być coraz wyższe – powiedziała Anna.

NIE DO WIARY! Anna Wintour ODCHODZI z VOGUE?!

Anna Wintour dała też radę dla wszystkich kobiet, które są lub będą w ciąży:

Uważam, że w ciąży bardzo ważne jest, żeby nadal ubierać się w swoim stylu. Nie rozumiem, dlaczego kobiety nagle decydują się ukrywać ciążę. Dlaczego by tego nie świętować? To niezwykle radosny czas w życiu kobiety. Nie ma nic do ukrycia i wstydu. O wiele lepiej jest się z tym obnosić – powiedziała.

Jak oceniacie styl księżnej Meghan? W naszej galerii możecie zobaczyć bardzo dużo ciekawych stylizacji żony księcia Harry’ego: Styl Meghan Markle w ciąży. Czym bliżej rozwiązania, tym wyższe szpilki!

Meghan Markle i książę Harry na 50. urodzinach księcia Karola/Forum: Reuter.

Sonda

poll-violet

Meghan Markle w ciąży wyglądała pięknie. Nawet pod koniec wybierała wysokie szpilki. W której stylizacji wyglądała najlepiej?

1

W błękicie jej najlepiej!

2

W białej stylizacji, gdzie pokazała ciążowe krągłości.

3

To połączenie kolorów! SZTOS