O kilku tygodni media informują, że w życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego nastąpiło wiele nieprzyjemnych zawirowań. Ex-królewska para jest skonfliktowana nie tylko z rodziną, lecz także z sąsiadami. A gdyby tego było mało, Pałac Buckingham parę dni temu ogłosił, że Karol III walczy z nowotworem. Na dodatek media co jakiś czas informują, że pieniądze z domowego budżetu zakochanych powoli topnieją. Ratunkiem dla części problemów mógł być powrót szwagierki księcia Williama na plan filmowy. Zresztą dużo plotkowano o tym, że 42-latka otrzymała propozycję zagrania w spin off’ie serialu, który przyniósł jej rozpoznawalność, czyli w „Suits”.

Meghan Markle uśmiechnięta w samochodzie. Chwile później do domu wraca książę Harry (ZDJĘCIA)

Meghan Markle odrzuciła rolę w spin off’ie serialu „Suits”?!

I choć mogło się wydawać, że to propozycja nie do odrzucenia, wiele wskazuje na to, że Meghan Markle odrzuciła rolę w spin off’ie kultowego serialu o prawnikach. „Suits: La”, bo taki właśnie tytuł nosi ta produkcja, miał przedstawiać dalsze lody Rachel Zane i Mike Rossa. Scenarzyści stworzyli podobno dla byłej księżnej „idealną rolę”.

Dlaczego ukochana księcia Harry’ego nie chce wziąć udziału w tym projekcie? Jak informuje Daily Mail gwiazda nie chciała być tylko aktorką. Marzyło jej się stanąć po stronie producenckiej, poprzez swoją firmę, Archewell.

Piraci z Karaibów 6″ bez Johnny’ego Deppa? To ONA zastąpi kultowego Jacka Sparrow!

Meghan jasno dała do zrozumienia, że ​​nie chce być aktorką. Ale Archewell próbował przebić się jako firma produkcyjna w ramach spin offu – twierdzą informatorzy brytyjskiego tabloidu.

Nie jest też żadną tajemnicą, że producenci porzucili ten pomysł. Co ciekawe, przedstawiciele Archewell twierdzą, że firma nie chce być zaangażowana w ten projekt.

Przypomnijmy, że Meghan Markle wcielała się w postać Rachel Zane, asystentki prawnej. Z serialem była związana od początku, czyli od 2011 roku. Produkcję kręcono do 2019 roku, ale przyszła księżna odeszła z planu w 2017 roku.

Żałujecie?

Niemiecka księżniczka pierwszą arystokratką na okładce Playboy’a

Meghan Markle, Prince Harry, Credit line: JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Credit line: Nieboer / ddp images / Forum