Anne Hathaway (36 l .) spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka znana jest między innymi z takich filmów jak Diabeł ubiera się u Prady, Praktykant czy Nędznicy. Wraz z mężem Adamem  Shulmanem mają 4-letniego syna Jonathana Rosebanksa Shulmana.

Hathaway jakiś czas temu pisała o swoich problemach z niepłodnością, teraz ponownie zdecydowała się na poruszenie tego tematu. Jak sama zaznaczyła, rozmawianie o niepłodności nie może być tematem tabu.

Anne Hathaway jest w ciąży! Przyłapana na lotnisku LAX (ZDJĘCIA)

Anne Hathaway otwarcie o niepłodności.

W rozmowie dla Daily Mail aktorka szczerze opowiada o swoich doświadczeniach.

Niepłodność jest czymś, o czym ludzie nie mówią a myślę, że powinni. Kiedy więc pisałam post na Instagramie, myślałam o jednym obserwatorze, do którego mógłby dotrzeć, kobiecie, która jest w piekle i nie może zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Zobaczy mojego posta i choć rozumiem, że będzie ze mną szczęśliwa, wiem też, że coś w tym sprawi, że poczuje się gorzej. Chciałam tylko powiedzieć: „Słuchaj, to nie było dla mnie tak łatwe, jak się wydaje

– wyznaje aktorka.

Anne zaznaczyła, że żadna z jej ciąż do łatwych nie należała. Aktorka uważa, że należy mówić o niepłodności, okazywać wsparcie osobom, które zmagają się z tym problemem czy też mają za sobą nieudane próby poczęcia dziecka.

Pomijając smutną część, sprawiamy, że kobiety zmagające się z bezpłodnością są odizolowane i samotne; sprawiamy, że czują, że to wszystko ich wina – dodaje aktorka, przy okazji zwracając uwagę na większą wrażliwość i zrozumienie dla kobiet bezskutecznie starających się o dziecko.

Istnieje jedna uniwersalna narracja, którą przywiązujemy do zajścia w ciążę, i jest to narracja, która chce skupić się tylko na szczęśliwym momencie. Ale to nie jest cała historia, ponieważ dla wielu kobiet nie jest to takie łatwe. Mam tego dość, bo to nie jest prawda – podkreśla gwiazda.

Anne Hathaway Anne Hathaway