Kiedy posiadasz tytuł księżniczki, nie musisz się martwić o finanse? Anna Czartoryska co rusz przekonuje w mediach, że nie jest to prawdą:

– Jestem zwykłą dziewczyną, a cała ta bajka o księżniczce została gdzieś poza mną do mnie dopisana, i to jest coś z czym się borykam i z czego próbuję się wytłumaczyć – powiedziała jakiś czas temu w Studio Weekend.

Było też tłumaczenie z ceny sukni ślubnej i informowanie o tym, że nie stać je, jak sama to nazwała, fanaberie w postaci np. butów za kilka tysięcy złotych.

Ostatnio, w rozmowie ze Styl.pl skromna gwiazda powspominała swoje czasy studenckie, kiedy brakowało jej pieniędzy na opłacenie rachunków:

– Pamiętam to twórcze kombinowanie (śmiech). Chyba każdy student kombinuje, by móc popłacić rachunki, zmieścić się w budżecie i jeszcze odłożyć coś na przyjemności. W szkole aktorskiej dorabialiśmy, prowadząc imprezy. Staraliśmy się o stypendia naukowe. Do teatru chodziliśmy tylko na wejściówki. Czekaliśmy w kolejce godzinę, gotowi siedzieć na schodach, byle tylko obejrzeć spektakl – powiedziała.

Wczoraj Anna pojawiła się na pokazie mody Tomasza Ossolińskiego. Raczej nie wyglądała na osobę, która oszczędza na strojach. Jak wypadła?

&nbsp
Annie Czartoryskiej brakowało kiedyś pieniędzy? (FOTO)

Annie Czartoryskiej brakowało kiedyś pieniędzy? (FOTO)