Paweł Królikowski zmarł w 2020 roku po walce z  tętniakiem mózgu. Teraz po latach wyszło na jaw, że aktor zdradził żonę i doczekał się nieślubnego syna z kochanką. Wieść o tym zszokowała internet, ponieważ Królikowscy uchodzili za wzór religijnej rodziny.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna?! Informacja zszokowała fanów aktora

Nieślubny syn Pawła Królikowskiego

Jak donosi Super Express, Paweł Królikowski miał poznać przyszłą kochankę w latach 90. na planie programu TVP „Truskawkowe studio”, którego był pomysłodawcą, reżyserem oraz autorem tekstów piosenek. Warto zauważyć, że gościnnie występowała także jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Antoni Królikowski z Izabelą na premierze filmu „Porady na zdrady 2” (WIDEO)

Reporter Kozaczka podczas premiery filmu „Porady na Zdrady 2” zapytał Antka Królikowskiego, jakie ma relacje ze swoim przyrodnim bratem Maciejem. Zobaczcie, co odpowiedział:

Nie chce rozmawiać na takie tematy (…) To nie jest dla nas żadna tajemnica, że istnieje, a to że nagle, ktoś postanowił się tym zainteresować. Nie wiem, w czyim do końca jest interesie, bo nie w naszym i jego, więc nie ma, co tego roztrząsać – podkreślił.

Antek Królikowski o tacie

Antek powiedział też nam, co robi, aby pamięć o tacie nie znikła:

Pamięć o moim tacie Pawle Królikowskim, dopóki będzie o nim głośno, słychać jego głos, twarz jego w filmach… – to zawsze jest dla mnie piękny moment, kiedy odpalam telewizor i widzę tatę w powtórkach Rancza, czy Pitbullu. Żałuję na maksa, że go nie ma z nami – przyznaje.

Paweł Królikowski na starych zdjęciach z ukochaną żoną i piątką dzieci

Dodaje, że starają się, aby festiwal im. Pawła Królikowskiego wciąż istniał: „Natomiast myślę, że cieszyłby się widząc, jak ten festiwal, którym głównie opiekuje się mama i robi to w sposób fantastyczny. My też pomagamy, jak możemy i zawsze przy tym festiwalu organizujemy jak najfajniejszą edycje, żeby było dużo atrakcji”.

Zobacz cały wywiad poniżej!

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA