Antek Królikowski do dziś jest z prawniczką Izabela, z którą zdradził ciężarną wówczas Joannę Opozdę. Aktor od kilku miesięcy coraz chętniej udziela się w kwestii swojej nowej ukochanej i chętnie publikuje z nią zdjęcia w mediach społecznościowych.

Antek Królikowski o nieślubnym dziecku ojca Pawła: „To żadna tajemnica”

Antek Królikowski z Izą na premierze filmu

Ostatnio Antek Królikowski pojawił się na premierze filmu „Porady na zdrady 2” z prawniczką Izabelą. Wchodząc do kina, para stanęła przed fotoreporterami i zaczęła pozować do zdjęć. Jednak później się rozdzielili i aktor sam wszedł na ściankę.

Staśko uderza w alimenciarzy na premierze filmu z Królikowskim. Joanna Opozda reaguje!

Nasz reporter zauważył to i zapytał Antoniego, dlaczego nie stanął na ściance z ukochaną. Odpowiedział, że trzeba rozdzielać życie zawodowe od prywatnego, ale zapewnia, że bardzo się kochają:

Jestem z Izą, kochamy się. To było oczywiste, że idę z nią na premierę. Natomiast nie muszę z nią stawać na ściankę. Na ściance stanąłem z partnerką filmową, bo na tym polega ta robota. Trzeba to gdzieś tam rozdzielać, często bywa trudne, ale życie toczy się dalej, jesteśmy tu gdzie jesteśmy i nie będę chował głowy w piasek – mówi Królikowski.

Joanna Opozda i Antek Królikowski zmieniają treść swoich pozwów rozwodowych!

Dodał, że Iza nie przyszła na premierę, aby pozować do zdjęć, tylko żeby zobaczyć film z jego udziałem:

Nie stawałam ze mną na ściance, bo nie po to przyszła. Ona też chce ze mną po raz pierwszy zobaczyć film – podkreślił.

Zobacz wywiad wideo poniżej!

 

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA