Antoni Królikowski na rok zaszył się w mieszkaniu z prawniczką Izabelą, po tym, jak rozstał się z Joanną Opozdą jeszcze przed narodzinami synka. Wcześniej chętnie pokazywał się na ściankach, udzielał wywiadów, czy był aktywny w social-mediach. Jednak ostatnie skandale z jego udziałem spowodowały tyle hejtu w sieci, że wolał odsunąć się w cień.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna?! Informacja zszokowała fanów aktora

Antoni Królikowski pozuje z Izabelą

W kwietniu po raz pierwszy zadebiutował z ukochaną Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club. Teraz dopiero po 3 miesiącach znów zabrał Izabelę na imprezę medialną, a dokładnie na premierę filmu „Porady na zdrady 2”, w którym gra jedną z głównych ról.

Kiedy tylko para zjawiła się na czerwonym dywanie, zostali oblężeni przez tłum fotografów. Na miejscu był nasz reporter, który nagrał wejście Antoniego i Izabeli na premierę filmu. Widzimy, że prawniczka była nieco zestresowaną sytuacją, w końcu do tej pory nie miała do czynienia z show-biznesem.

@kozaczek.poland Antek Królikowski z ukochaną Izabelą na premierze filmu „Porady na zdrady 2” #antekkrólikowski #antekkrolikowski #antekizabela #poradynazdrady2 #poradynazdrady #premierafilmu #film #kino #gwiazdy #plotki ♬ dźwięk oryginalny - kozaczek.poland

Królikowski dostał nową pracę. Burza w komentarzach!

Ukochana Królikowskiego jest niezwykle piękną i szczupłą kobietą. Miała na sobie obcisłą sukienkę na jedno ramię, z małym wycięciem na brzuchu. Do tego dobrała okulary zerówki z łańcuszkiem. Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Z kolei aktor miał na sobie beżowe spodnie i ciemnozieloną koszulę oraz brązowe buty do garnituru. Trzeba przyznać, że wyglądał całkiem elegancko.

Antek Królikowski pokazał ukochaną Izabelę!

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA