Projektantka Sabrina Pilewicz od samego początku stawia na kolory oraz faktury torebek, które podkreślają nie tylko osobowość kobiety, ale także jej styl. W myśl cytatu „L’appetito vien mangiando” („apety rośnie w miarę jedzenia”) Sabrina wzbogaciła kolekcję Buon Appetito o trzy nowe odcienie: ciemną butelkową zieleń, wyrafinowany granat oraz gorzką czekoladę.

W ostatniej sesji zdjęciowej kolekcja Buon Apetito została zaprezentowana w połączeniu ze stylizacjami o prostych krojach i stonowanych kolorach. Dominują w nich biele, beże oraz zgaszone brązy – klasyka w czystej postaci, tak uwielbiana przez Włoszki, które zapoczątkowały łączenie elegancji i minimalizmu, podkreślając tym samym swoją niezależność i charakter. Ciemne i nietuzinkowe odcienie torebek przełamują jasną kolorystykę stylizacji. Z kolei faktura torebek dodaje charakterystycznego, nowoczesnego stylu gładkim ubraniom.

Modele ENNA #urbanbag i FICO #racybag to idealne opcje na co dzień, wygodne i eleganckie. Łączą w sobie design i funkcjonalność, którą kobiety cenią zwłaszcza na co dzień.

LIPARI #coolerbag to nowoczesny skórzany kubełek – kusi fakturą i formą. Idealnie pasuje tutaj określenie „rasowy” – jest jedyna w swoim rodzaju.

Model MENFI #properbelt, czyli pasek z dwiema kieszeniami w pionie i poziomie z łatwością pomieści zarówno drobne przedmioty, jak i AirPodsy.

Dla minimalistek chcących podkreślić stylizację, idealnym, niezobowiązującym dodatkiem będzie skórzany duet dwóch pomarańczy – LENTINI #oranges. Ta mini wersja torebki sprawdzi się nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także jako uzupełnienie innej, większej torebki. Nosimy ją w formie naszyjnika lub jako gadżet.

 

I jak, podobają wam się te modele?

 

Materiał promocyjny