Arkadiusz Milik w swoich mediach społecznościowych zapowiedział „tajny projekt”: chce łączyć sport i gaming. Światowy rynek gier jest kilkakrotnie większy niż branża filmowa czy muzyczna według raportu „The Game Industry of Poland 2021”. Do gamingowej pasji przyznają się znani światowi piłkarze jak Hernandez, Neymar, Griezmann czy Torres.

Arkadiusz Milik ostatnio pochwalił się nową dziewczyną. Jego EX też jest już zakochana

Arkadiusz Milik chce łączyć sport i gaming

Arkadiusz Milik, piłkarz polskiej reprezentacji występuje obecnie na pozycji napastnika we francuskim klubie Olympique Marsylia. Jego kariera piłkarska nadal trwa, ale zaczął inwestować swoje pieniądze w biznes. Milik właśnie ogłosił „tajny projekt” z Rojsonem i zapowiedział, że będzie łączył sport i gaming.

Mowa o Patryku Rojewskim, znanym też jako Rojo. To felietonista, ludolog i doświadczony YouTuber, który wokół swojego kanału na YouTube o nazwie „ROJSON” zgromadził solidną (1,66 mln użytkowników) społeczność fanów gier wideo, tzw. Tarczowników.

Francuska gazeta zdradza, ile zarabia Arkadiusz Milik!

Na czym ma polegać nowy projekt z ‘Rojsonem’? Tego jeszcze Arkadiusz Milik nie zdradził. Zaprosił za to na stronę https://tajnyprojekt-arka.pl/, gdzie wkrótce ma ujawnić szczegóły.

Arkadiusz Milik (28 l.) karierę klubową rozpoczynał w Katowicach. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2016 i Mistrzostwach Świata 2018. Grał w Bayer Leverkusen, FC Augsburg, AFC Ajax, SSC Napoli, a obecnie w Olympique Marsylia. Od kilku lat jest też biznesmenem. Swoje pieniądze lokuje w start-upy, kompleks mieszkaniowy, ma też restaurację Food & Ball w największej galerii w Katowicach.

Arek Milik z nową ukochaną w Paryżu. To nagranie przebija nawet film Woody’ego Allena

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Arkadiusz Milik Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Arkadiusz Milik Fot. Piętka Mieszko/AKPA