Artur Baranowski dał się poznać całej Polsce jako uczestnik programu „Jeden z dziesięciu”. I choć młody ekonomista ze wsi Śliwniki wziął udział w już 140. edycji (!) tego popularnego teleturnieju, prawdopodobnie będzie on jednym z najlepiej zapamiętanych finalistów formatu. A wszystko poprzez rekord, który udało mu się pobić.

Dla niewtajemniczonych, przypominamy, że 28-latek odpowiedział bezbłędnie na trzy finałowe pytania, a następnie przyjął „na siebie” wszystkie kolejne zagadnienia, nie myląc się ani razu. W efekcie uzyskał 803 punkty. Po emisji programu „Jeden z dziesięciu” z udziałem Artura Baranowskiego, 28-latkiem zaczęły interesować się media, a dziennikarze dobijali się do jego domu rodzinnego drzwiami i oknami. Nagły zastrzyk sławy nie był jednak spełnieniem marzeń skromnego 28-latka, który jak twierdzą sąsiedzi, w obawie przed mediami zaszył się w domu, z którego nie wychodzi na krok:

Przyjazdy dziennikarzy do naszej miejscowości spowodowały to, że Artur zaszył się w domu rodziców i unika nawet wychodzenia przed dom. Nie widzieliśmy go od środy – zdradzili sąsiedzi Artura Baranowskiego.

Były zwycięzca „Jeden z dziesięciu” bulwersuje się zamieszaniem wokół Artura Baranowskiego!

Artur Baranowski pojawi się w „Milionerach”? Znajomy zdradza, co 28-latek myśli o teleturnieju

Choć ostatecznie Artur nie pojawił się w Wielkim Finale programu „Jeden z dziesieciu”, stacje telewizyjne już zaczynają się o niego bić i zapraszają go do udziału w kolejnych teleturniejach, a internauci spekulują, czy następnym programem, w którym Artur zabłyśnie swoją wiedzą będą „Milionerzy”. Teraz głos zabrał bliski znajomy Baranowskiego, który rozwiał wszystkie wątpliwości i zdradził, co 28-latek sądzi o innych teleturniejach:

Już wcześniej namawialiśmy Artura do udziału w “Milionerach”. Jednak on nigdy nie chciał wysłać zgłoszenia do popularnego teleturnieju. Zależy mu na sprawdzeniu własnej wiedzy, a pytania w “Milionerach” uważa za głupawe. Na pewno go tam nie zobaczycie. Artur naprawdę chciał sprawdzić swoją wiedzę, dlatego wybrał “1 z 10”. Ceni też sobie Tadeusza Sznuka i bardzo chciał go osobiście poznać – zdradził informator w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jeden z dziesięciu. Padł rekord w ostatnim odicnku. Kim jest Artur Baranowski?

pasekkozak