Ashley Graham (32 l.) niedawno została mamą i od kiedy na świecie przywitała pierwsze dziecko dokumentuje w mediach trudy rodzicielstwa. Modelka niczego nie upiększa, tylko pokazuje rzeczywistość taką jaka jest – czasami niewygodna, drastyczna ale prawdziwa. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło sporo kontrowersji.

Ashley Graham odciąga laktatorem mleko w UBERZE; pokazała wideo

Ashley Graham

Ashley Graham została dumną mamą synka – Izaaka Menelika Giovanniego Ervina. Modelka plus size z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet postanowiła podzielić się zdjęciem, które przedstawiało ją podczas porodu. Ashley zdecydowała się na wynajęcie profesjonalnego fotografa, który dokumentował cud narodzin i podzieliła się wyjątkową fotką z fanami na Instagramie, gdzie podgląda ją prawie 11 milionów Internautów.

To jest oblicze mojej największej siły. Największy ból, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam oraz moje największe osiągnięcie – zaczęła modelka

Ashley Graham podczas porodu:

Ashley od kiedy została mamą pokazuje jak zmieniło się jej życie.

Najpierw zaczęła od udostępnienia nagiego zdjęcia, na którym widoczne były zmiany jej ciała po porodzie. Później pokazała, jak odciąga mleko w Uberze, co spotkało się z mieszanym odbiorem.

Ashley Graham pokazała, jak odciąga mleko w UBERZE. Pochwalasz takie zachowanie?

Teraz przyszła pora na wstawienie zdjęcia z porodówki, na którym widać ból jaki towarzyszy kobiecie która rodzi dziecko. 

Fani w sekcji komentarzy gratulowali modelce odwagi , która bardzo się odsłoniła i pokazała w tak intymnej i prywatnej sytuacji  jaką jest poród. Graham z pewnością pokazuje prawdziwe trudny macierzyństwa, które są dalekie od idealnego życia przedstawianego na Instagramie.

Przez te zdjęcie się popłakałam

Co za siła

Emocje na tej fotografii są tak mocne – pisali w sekcji komentarzy fani

Myślice, że modelka zostanie ponownie zjechana za publikowanie tak intymnych fotografii?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ashley Graham została MAMĄ! To pierwsze dziecko modelki

Ashley Graham pokazuje ROZSTĘPY po ciąży

Ashley Graham pokazała, jak zmieniło się jej ciało w CIĄŻY; zdjęcie może szokować

Ashley Graham

Fot.Forum/Backgrid USA

Ashley Graham/fot. Forum/Reuters