Ostatnie kilka dni z pewnością należy w mediach do Ashley Graham. Wszystko za sprawą niezręcznego wywiadu z Hugh Grantem, który wydawał się niezbyt zainteresowany rozmową z modelką. Ashley jednak postanowiła odwrócić uwagę od dyskusji na temat „różnic kulturowych” pomiędzy amerykańską modelką i brytyjskim aktorem wrzucając do sieci bardzo „gorące” zdjęcie.

Ashley Graham nago na Instagramie

Ashley Graham, znana modelka plus size przeprowadzała na tegorocznych Oskarach wywiad z Hugh Grantem, ten mimo serdeczności Graham wydawał się niezbyt zainteresowany rozmową i odpowiadał jej niezbyt wylewnie, za co został skrytykowany przez fanów.

Ashley Graham pokazuje swój brzuch po 3 ciążach, „To nie jest coś, do czego jestem przyzwyczajona”

Film z wywiadu szybko stał się viralem, a komentarze na temat aktora zdały się nie mieć końca. Cześć fanów uznała jednak, że ten wywiad to kwintesencja tego, czym rożni się Amerykanin od Brytyjczyka. Chodzi oczywiście o poziom otwartości i wylewności.

W przeciwieństwie do Granta, który niechętnie zagłębiał się w to, co ma na sobie, Ashley chętnie ujawnia nie tylko to, co nosi, ale także to co ma pod spodem.

Ashley Graham NAGO! Modelka pokazała, jak wygląda jej ciało 9 miesięcy po ciąży

W swoim najnowszym wpisie na Instagramie odwraca uwagę od amerykańsko-brytyjskich zaszłości na rzecz tego, czym obdarowała ją natura. Ashley pozuje bowiem zakryta jedynie torebką w newralgicznych miejscach.

Pod postem natychmiast zaroiło się od mnóstwa komentarzy. Jeden z fanów zapytał ją, czy pyta swojego męża przed publikacją zdjęć w internecie.

Czy kiedykolwiek pytasz męża o zdjęcia, które publikujesz? Po prostu pytam, nie mówię,  że powinnaś lub nie.

Na kolejnych slajdach Graham oziębia nieco atmosferę wrzucając zdjęcia z minionych dni, łącznie z fotką z wycinania skórek z palców u stóp.

 

 

 

ashley-graham-pt-02

Ashley Graham is seen in New York City.
NON EXCLUSIVE September 05, 2019
190905NRIV1 New York, NY
www.bauergriffin.com.
05 Sep 2019, Image: 469378700, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: Forum, Mega Agency

Ashley Graham

Fot.Forum, Reuters