Ashley Graham (32 l.) jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Modelka plus size jest w związku małżeńskim z reżyserem filmowym  – Justinem Ervinem od 9 lat, jednak dopiero niedawno zdecydowali się na powiększenie rodziny. Graham mając tak duży brzuch, nie rezygnuje z seksownych i opinających ciało sukienek.

Ashley Graham pokazała, jak zmieniło się jej ciało w CIĄŻY; zdjęcie może szokować

Ashley Graham w zaawansowanej ciąży

Ashley Graham wygląda jakby miała zaraz urodzić. Brzuch gwiazdy jest naprawdę ogromnych rozmiarów. Termin wyznaczony jest na styczeń, ale z tego co można zobaczyć na Instagramie modelki wygląda na to, że urodzi zdecydowanie szybciej. Ashley dodała filmik, na którym tańczy do lustra. Gwiazda na wideo sama żartowała, że teraz ​​jest „gotowa do pchania”. Modelka w opinającej sukience w kwiaty wyglądała obłędnie, krój ten kojarzy się nam z pamiętną kreacją Kim Kardashian na Galę Met. Zdecydowanie Graham wygląda na mniej opuchniętą w ciąży, niż Kardashianka.

Fani w komentarzach zauważyli po brzuchu, że poród jest bliski, gdyż głowa dziecka skierowana jest w dół.

Modelka ma jeszcze kilka tygodni, zanim powita syna na świecie. Na swoim Instagramie, w sekcji komentarzy zdradziła, że pokój dla noworodka już od dawna jest gotowy i czeka na pojawienie się dziecka.

Graham wystąpiła również na okładce magazynu Vogue, gdzie pozowała w obłędnej, złotej sukni podkreślającej jej ciążowe kształty. Zdjęcia wykonała legendarna fotograf – Annie Leibovitz. Ashley wygląda jak prawdziwa bogini. Modelka opiekuńczo przytrzymywała duży brzuch dłońmi, a za nią znajdowała się ściana w całości z roślin. Ashley jest drugą z czterech gwiazd okładkowych, styczniowego wydania Vogue. 

Marzyłam o tym momencie przez całą moją karierę, odkąd 18 lat temu byłam modelką katalogową mieszkającą w Nebrasce – podpisała okładkowe zdjęcie Graham

Ashley Graham tańczy w zaawansowanej ciąży na Instagramie:

View this post on Instagram

A VOGUE COVER!!! — celebrating inclusivity, mothers, pregnancy and love —  is so surreal. I have dreamed of this moment my entire career since I was a catalogue model living in Nebraska two decades ago. Thank you @voguemagazine and #AnnaWintour for embracing a conversation around pregnancy and motherhood, which can be both incredibly exciting and also isolating. The community and support I have discovered along the way has been incredible, and to share this monumental moment with my son and husband in the pages of Vogue could not feel more special. @annieleibovitz, you made me feel like a true pregnant goddess 🤗 Photographer: @annieleibovitz Fashion Editor: @tonnegood Makeup: @hannah_murray1 Hair: @sallyhershberger Bookings Director: @felicitybwebb Writer: @jonathanvanmeter

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Ashley Graham

Fot.Forum/BACKGRID

Ashley Graham

Fot.Forum/BACKGRID

Ashley Graham

Fot.Forum/BACKGRID

Jak myślicie, urodzi niebawem?

ZOBACZ WIĘCEJ:
Ashley Graham na zdjęciach bez retuszu! Internauci są w szoku!

Kate Upton była modelką plus size; nie uwierzysz jak wygląda teraz po CIĄŻY (FOTO)

Modelka PLUS SIZE jest w CIĄŻY; pokazała duży brzuszek!