Bycie asystentką/asystentem gwiazdy to praca marzenie czy koszmar? Z wypowiedzi byłych pracowników sław wynika, że raczej to drugie.


Asystenci zdradzają całą prawdę o gwiazdach!

Jennifer O’Neil pracowała z Lady Gagą (29 l.), po zakończonej współpracy pozwała piosenkarkę. Była asystentka Lady domagała się 400 tysięcy dolarów za „godziny nadliczbowe”.

Nie miałam prywatności, nie miałam możliwości rozmowy z rodziną czy znajomymi. Mogłam zapomnieć o uprawianiu seksu. Nie miałam czasu na nic – mówi Jenn.

Asystenci zdradzają całą prawdę o gwiazdach!

Rodzina Kardashianów kocha zwierzęta. Poprawka – kocha fotografować się ze zwierzętami. Jednak, gdy przychodzi wyprowadzić czy nakarmić czworonoga, musi to zrobić… asystent.

Za każdym razem, gdy Kardashiaki decydują się na zwierzaka, cała odpowiedzialność spada na asystenta. Mowa o wyprowadzaniu psa, zmienianiu kociego żwirku czy karmienie.

Asystenci zdradzają całą prawdę o gwiazdach!

Jak wygląda praca z Anną Wintour? Autorka książki Diabeł ubiera się u Prady zdradziła zarys pracy z naczelną biblii mody. Lauren podkreśla, że współpraca z Anną była wyczerpująca.

Asystenci zdradzają całą prawdę o gwiazdach!

Najgorszą pracodawczynią w Hollywood wydaje się być 45-letnia Naomi Campbell. Między 1998 a 2009 rokiem modelka została oskarżona o napaść na swoich asystentów aż 11 razy! Naomi podobno regularnie traci nad sobą kontrolę i zdarza się jej rzucić telefonem komórkowym w swoich pracowników.

Brzmi strasznie?