Internauci nigdy nie śpią i chętnie komentują bieżące wydarzenia ze świata polityki, show-biznesu, mody. Ostatnio bardzo modne stało się posługiwanie tzw. memami. To właśnie przerobiony obrazek stał się ością niezgody między Peją i radiową Czwórką.

Poszło o foto ze śluby rapera z Pauliną Andrzejewską. Ukochana wkłada obrączkę mężowi a podpis głosi: „Tak, chcę twojego hajsu”. Taki obrazek pojawił się na FB rozgłośni, co zdenerwowało Ryszarda:

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy.

Dziennikarze nie omieszkali przeprosić i wyjaśnić zamieszanie:

Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Państwa Pauliny i Ryszarda ( Peja Slums Attack ) Andrzejewskich opatrzone napisem „tak chcę twojego hajsu”, które miało być internetową ilustracją tematu poruszanego w audycji „Strefa Prywatna”.
Zapewniamy, że na żadnym etapie, nie było naszym zamiarem naruszenie Państwa dóbr osobistych, obrażenie Państwa, a w szczególności dotknięcie uczuć Pani Pauliny Andrzejewskiej oraz wpisywanie się w nurt internetowego hejtu, który sami zwalczamy, między innymi poprzez informowanie naszych słuchaczy o skutkach, jakie może wywoływać.
W zaistniałej sytuacji osoby odpowiedzialne za program użyły umieszczonego w sieci już wcześniej przez nieznanych internautów, ogólnodostępnego „mema”. Zapewniamy, że żaden z pracowników lub współpracowników naszej instytucji, nie jest autorem przeróbki zdjęcia ani tym bardziej podpisu pod tą fotografią, a bazowaliśmy jedynie na tym, co jest już dostępne w Internecie.
Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy.

O krok, ekhm, mem, za daleko?

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy.

Posted by Peja Slums Attack on 10 czerwca 2015

Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Pa…

Posted by Czwórka on 10 czerwca 2015

Awantura wokół mema ze ślubu Peji (FOTO)