Już niedługo zobaczymy pierwszy odcinek programu Agent w stacji TVN. Jedną z jego uczestniczek jest blogerka lifestylowo-podróżnicza, Anna Skura, autorka bloga whatannawears. Zapytaliśmy ją o wrażenia po programie. Czy jest możliwe w nim zawarcie przyjaźni, czy uczestnicy między sobą tylko rywalizują?

Gdy Maff i Jess marzą o okładce Harpers’a czy Vogue’a, Anna Skura…

Na pewno jest rywalizacja, na pewno każdy próbuje tam kogoś czasem zmylić, ale relacje są jak najlepsze. Po programie nadal się razem spotykamy, więc przyjaźń jest jak najbardziej możliwa.

Anna Skura zdradziła również, że bardzo zaprzyjaźniła się z Karoliną Ferenstein-Kraśko i… Peją. Raper jest jednym z uczestników, którego mało, kto spodziewał się w takim programie, bo trzymał się raczej z dala od show-biznesu. Słynie z nieco „groźnego” image’u i często nie przebierał w słowach. Ania mówi, że prywatnie jest zupełnie inny:

Rysiu nie jest groźny, może ma taki image w mediach, może to jest sposób dla niego, aby się zapisać w Agencie, ale tak naprawdę jest bardzo sympatycznym facetem. Karolina i Rysiu należą do moich ulubionych kompanów!

Ania jest blogerką lifestylowo-podróżniczą. Widziała już kawał świata, jednak teraz marzy o podróży w Himalaje i zwiedzeniu większej części Ameryki Południowej i Afryki.

Czy na dłużej zagości w show-biznesie i częściej zobaczymy ją na ściankach?

Jeśli będzie ku temu okazja, myślę, że tak. Jednak ciężko mi uczestniczyć w życiu ściankowym, ponieważ większość czasu spędzam w podróży.

Zapytaliśmy Anię też o to, czy jakby dostała propozycję zagrania w serialu, badź bycia prezenterką programu, to zgodziłaby się.

Ja lubię nowe wyznania i nie mówię nie. Jednak pochodzę z internetu, stąd jestem znana i myślę, że to jest bardziej moje miejsce.

Kluby, alkohol, koks i dziewczynki. Peja wyznaje prawdę!

Anię będziemy mogli bliżej poznać w Agencie. Spodziewalibyście się, że ta urocza, delikatna blondynka zaprzyjaźni się z Peją?

Anna Skura zdradziła nam, że w Agencie najlepiej dogadywała się z... Peją

Anna Skura zdradziła nam, że w Agencie najlepiej dogadywała się z... Peją

Anna Skura zdradziła nam, że w Agencie najlepiej dogadywała się z... Peją

Anna Skura zdradziła nam, że w Agencie najlepiej dogadywała się z... Peją