Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

1-86-R1 1-86-R1

Kilka dni temu pisaliśmy o komplementach, którymi Tomasz Barański obdarował Ewelinę Lisowską. Podczas krótkiego wywiadu, którego udzielił agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Uważam, że na nowo się odrodziła się w niej kobieta, poznała swoje ciało, seksualność, eteryczność i przeszła przemianę. Mam dreszcze, jak o tym mówię, bo wspomnienia mi wracają, naprawdę to był wspaniały czas. Ona po prostu przyciągała sobą uwagę. Była takim cukierkiem do zjedzenia za każdym razem. Z tym trzeba się urodzić i ona to miała – powiedział.

Najwidoczniej był to wieczór “dobroci i miłych słów dla Eweliny”. Chwilę później Tomasz i jego dziewczyna, Klaudia Halejcio, stanęli razem przed kamerą. Temat ponowie zszedł na… Ewelinę!

Zmieniała się na naszych oczach, dojrzewała jako kobieta i fajnie, że pokochała taniec, dla mnie to jest wielki sukces, że po prostu tego bakcyla złapała przy nas w tym programie – dodał Barański.

Co na to stojąca obok Klaudia?

Zaraziła się od Ciebie ogromną pasją – powiedziała.

Czy właśnie takiej reakcji spodziewaliście się po aktorce, o której krążą plotki, że jest straszną zazdrośnicą?

#tomaszbarański chwali #ewelinalisowska. Jak na te komplementy reaguje jego dziewczyna, #klaudiahalejcio?

Posted by Kozaczek.pl on 8 grudnia 2015

Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

Barański komplementuje Lisowską. Jak reaguje Halejcio?

   
24 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 08-12-15, 19:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 19:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 15:48 napisał(a):[/b]Jak ten baran Baranski to zrobil, ze tak piekna kobieta jak Klaudia jest z nim w zwiazku? Przeciez on jest brzydki, zupelny przecietniak, do tego jeszcze ten kobiecy glos, fuuu, a uwaza sie pewnie za bozyszcza, bo z jaka duma opowiadal o wygraniu krysztalowej kuli, ja bym na jej miejscu takeigo pajaca zostawila, ciota, wlasnie te brzydale lubia sie dowartosciowywac i flirtowac z innymi pieknyi kobietami majac juz taka slicznotke jak Klaudia na bokuJa się zastanawiam, jak to jest, że przystojny Tomasz ma taką przeciętną dziewczynę.[/quote]Mam inne obserwacje – śliczna i młoda dziewczyna jest z podstarzałym facetem o wątpliwej urodzie i mega zmarszczkach mimicznych…[/quote]Do trzeciego komentarza wlasnie to mialam na mysli w moim pierwszym komencie, przeciez ten baranski wyglada i brzmi jak taki miecio spod budki bardzo przecietny no po prostu brzydal, przystojny to jest Mariano Di Vaio a nie taki wiasniok w dodatku niewierny

Tego Kozaka nie da się czytać!!! po co dajecie tyyyle reklam!?

[b]gość, 08-12-15, 19:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 15:48 napisał(a):[/b]Jak ten baran Baranski to zrobil, ze tak piekna kobieta jak Klaudia jest z nim w zwiazku? Przeciez on jest brzydki, zupelny przecietniak, do tego jeszcze ten kobiecy glos, fuuu, a uwaza sie pewnie za bozyszcza, bo z jaka duma opowiadal o wygraniu krysztalowej kuli, ja bym na jej miejscu takeigo pajaca zostawila, ciota, wlasnie te brzydale lubia sie dowartosciowywac i flirtowac z innymi pieknyi kobietami majac juz taka slicznotke jak Klaudia na bokuJa się zastanawiam, jak to jest, że przystojny Tomasz ma taką przeciętną dziewczynę.[/quote]Mam inne obserwacje – śliczna i młoda dziewczyna jest z podstarzałym facetem o wątpliwej urodzie i mega zmarszczkach mimicznych…

Klaudia jest ładniejsza

[b]gość, 08-12-15, 15:48 napisał(a):[/b]Jak ten baran Baranski to zrobil, ze tak piekna kobieta jak Klaudia jest z nim w zwiazku? Przeciez on jest brzydki, zupelny przecietniak, do tego jeszcze ten kobiecy glos, fuuu, a uwaza sie pewnie za bozyszcza, bo z jaka duma opowiadal o wygraniu krysztalowej kuli, ja bym na jej miejscu takeigo pajaca zostawila, ciota, wlasnie te brzydale lubia sie dowartosciowywac i flirtowac z innymi pieknyi kobietami majac juz taka slicznotke jak Klaudia na bokuJa się zastanawiam, jak to jest, że przystojny Tomasz ma taką przeciętną dziewczynę.

Przeciez Lisowska jej nawet do piet nie dorasta….

Jak ten baran Baranski to zrobil, ze tak piekna kobieta jak Klaudia jest z nim w zwiazku? Przeciez on jest brzydki, zupelny przecietniak, do tego jeszcze ten kobiecy glos, fuuu, a uwaza sie pewnie za bozyszcza, bo z jaka duma opowiadal o wygraniu krysztalowej kuli, ja bym na jej miejscu takeigo pajaca zostawila, ciota, wlasnie te brzydale lubia sie dowartosciowywac i flirtowac z innymi pieknyi kobietami majac juz taka slicznotke jak Klaudia na boku

[b]gość, 08-12-15, 20:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 19:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 19:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 15:48 napisał(a):[/b]Jak ten baran Baranski to zrobil, ze tak piekna kobieta jak Klaudia jest z nim w zwiazku? Przeciez on jest brzydki, zupelny przecietniak, do tego jeszcze ten kobiecy glos, fuuu, a uwaza sie pewnie za bozyszcza, bo z jaka duma opowiadal o wygraniu krysztalowej kuli, ja bym na jej miejscu takeigo pajaca zostawila, ciota, wlasnie te brzydale lubia sie dowartosciowywac i flirtowac z innymi pieknyi kobietami majac juz taka slicznotke jak Klaudia na bokuJa się zastanawiam, jak to jest, że przystojny Tomasz ma taką przeciętną dziewczynę.[/quote]Mam inne obserwacje – śliczna i młoda dziewczyna jest z podstarzałym facetem o wątpliwej urodzie i mega zmarszczkach mimicznych…[/quote]Do trzeciego komentarza wlasnie to mialam na mysli w moim pierwszym komencie, przeciez ten baranski wyglada i brzmi jak taki miecio spod budki bardzo przecietny no po prostu brzydal, przystojny to jest Mariano Di Vaio a nie taki wiasniok w dodatku niewierny[/quote]Do 1 kom. A jakie są twoje osiągnięcia? Spójrz na siebie tani hejtusiu a potem na innych. Jak wypadasz na ich tle ? Jeśli dla ciebie to nic to co jest dla ciebie osiągnięciem?

Mogłaby się gustem jeszcze od kogoś zarazić…

czemu ona jest takim starym? oO

Współczuję jej takiego faceta. Wyszło na to, że on po prostu leci na tą Lisowska i chętnie by ją puknal. Gadanie o tej seksualności i jeszcze te dreszcze. No sorry koleś, masz zero taktu. Klaudia twarda jest, że dzielnie to zniosła. Swoją drogą Ewelina przy niej to wyplosz. Nie wiem czym on się tak elektryzuje…dreszcze, no już niech się zamknie ten pan.

[b]gość, 08-12-15, 14:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 14:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:38 napisał(a):[/b]ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!10/10[/quote]Ja mam bardzo podobnie jeśli chodzi o okazywanie tego. Nigdy nie pokazałabym publicznie po sobie, że jestem zazdrosna bo moim zdaniem sama bym sobie wtedy wbiła nóż w plecy. Natomiast w środku się często gotowałam… Z biegiem czasu jednak przeszła mi wszelaka zazdrość i raczej nie czuję już zagrożenia, ale w sytuacji takiej jak z Halejcio i Barańskim to na jej miejscu poczułabym się wręcz jak idiotka. A bardzo nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę 🙂 Bo pilnować nikogo nie zamierzam i oczekuję, że partner sam będzie wiedział jak ma się zachowywać. Także jak dla mnie to zazdrość przerodziła się z uczucia niepewności i zagrożenia w upokorzenie i wrażenie, że ktoś robi ze mnie idiotkę. Bo jednak nie oszukujmy się ale jakby mój chłopak był kimś tak zafascynowany i opowiadał o czyjejś seksualności, erotyce itd. to niech idzie i się dogłębniej podnieca tą drugą osobą bo ja tego słuchać z pokorą nie zamierzam. To jest upokarzające a nie wzbudzające zazdrość…[/quote]Też tak uważam. Na jej miejscu podziękowałabym temu panu. Zupełnie nie szanuje jej i jej uczuć.[/quote]Dokładnie, trzeba rozróżnić dawanie powodów do zazdrości od braku szacunku. Moim zdaniem on przesadził (zwłaszcza te dreszcze itp. – brzmi to jakby nie mógł się od niej odkleić wręcz) – tak ewentualnie mógłby się wypowiedzieć samotny pan chociaż i tak nie jestem pewna czy to wypada.

[b]gość, 08-12-15, 13:26 napisał(a):[/b]Krążą plotki… Widać, że są ze sobą tak blisko, żeSię ruchaja

On ma takiego mięsistego penisa, grubego i nasywnego

No trochę go poniosło. Dziwię się, że mężczyzna, który ma kobietę potrafi powiedzieć coś takiego o innej.

[b]gość, 08-12-15, 14:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:38 napisał(a):[/b]ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!10/10[/quote]Ja mam bardzo podobnie jeśli chodzi o okazywanie tego. Nigdy nie pokazałabym publicznie po sobie, że jestem zazdrosna bo moim zdaniem sama bym sobie wtedy wbiła nóż w plecy. Natomiast w środku się często gotowałam… Z biegiem czasu jednak przeszła mi wszelaka zazdrość i raczej nie czuję już zagrożenia, ale w sytuacji takiej jak z Halejcio i Barańskim to na jej miejscu poczułabym się wręcz jak idiotka. A bardzo nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę 🙂 Bo pilnować nikogo nie zamierzam i oczekuję, że partner sam będzie wiedział jak ma się zachowywać. Także jak dla mnie to zazdrość przerodziła się z uczucia niepewności i zagrożenia w upokorzenie i wrażenie, że ktoś robi ze mnie idiotkę. Bo jednak nie oszukujmy się ale jakby mój chłopak był kimś tak zafascynowany i opowiadał o czyjejś seksualności, erotyce itd. to niech idzie i się dogłębniej podnieca tą drugą osobą bo ja tego słuchać z pokorą nie zamierzam. To jest upokarzające a nie wzbudzające zazdrość…[/quote]Też tak uważam. Na jej miejscu podziękowałabym temu panu. Zupełnie nie szanuje jej i jej uczuć.

[b]gość, 08-12-15, 14:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 14:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:38 napisał(a):[/b]ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!10/10[/quote]Ja mam bardzo podobnie jeśli chodzi o okazywanie tego. Nigdy nie pokazałabym publicznie po sobie, że jestem zazdrosna bo moim zdaniem sama bym sobie wtedy wbiła nóż w plecy. Natomiast w środku się często gotowałam… Z biegiem czasu jednak przeszła mi wszelaka zazdrość i raczej nie czuję już zagrożenia, ale w sytuacji takiej jak z Halejcio i Barańskim to na jej miejscu poczułabym się wręcz jak idiotka. A bardzo nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę 🙂 Bo pilnować nikogo nie zamierzam i oczekuję, że partner sam będzie wiedział jak ma się zachowywać. Także jak dla mnie to zazdrość przerodziła się z uczucia niepewności i zagrożenia w upokorzenie i wrażenie, że ktoś robi ze mnie idiotkę. Bo jednak nie oszukujmy się ale jakby mój chłopak był kimś tak zafascynowany i opowiadał o czyjejś seksualności, erotyce itd. to niech idzie i się dogłębniej podnieca tą drugą osobą bo ja tego słuchać z pokorą nie zamierzam. To jest upokarzające a nie wzbudzające zazdrość…[/quote]Też tak uważam. Na jej miejscu podziękowałabym temu panu. Zupełnie nie szanuje jej i jej uczuć.[/quote]I jeszcze kazał jej słuchać tych ochów i achów pod adresem innej… 😀 No ale to szołbiznes, może to było z góry ustawione dla kontrowersji, kto wie? W dzisiejszych czasach w nic już nie wierzę co jest nam serwowane w tv i nic nie robi na mnie większego wrażenia bo zbyt wiele razy się okazywało, że to czy tamto było mówione wyłącznie dla rozgłosu.

[b]gość, 08-12-15, 13:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 08-12-15, 13:38 napisał(a):[/b]ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!10/10[/quote]Ja mam bardzo podobnie jeśli chodzi o okazywanie tego. Nigdy nie pokazałabym publicznie po sobie, że jestem zazdrosna bo moim zdaniem sama bym sobie wtedy wbiła nóż w plecy. Natomiast w środku się często gotowałam… Z biegiem czasu jednak przeszła mi wszelaka zazdrość i raczej nie czuję już zagrożenia, ale w sytuacji takiej jak z Halejcio i Barańskim to na jej miejscu poczułabym się wręcz jak idiotka. A bardzo nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę 🙂 Bo pilnować nikogo nie zamierzam i oczekuję, że partner sam będzie wiedział jak ma się zachowywać. Także jak dla mnie to zazdrość przerodziła się z uczucia niepewności i zagrożenia w upokorzenie i wrażenie, że ktoś robi ze mnie idiotkę. Bo jednak nie oszukujmy się ale jakby mój chłopak był kimś tak zafascynowany i opowiadał o czyjejś seksualności, erotyce itd. to niech idzie i się dogłębniej podnieca tą drugą osobą bo ja tego słuchać z pokorą nie zamierzam. To jest upokarzające a nie wzbudzające zazdrość…

to nie pierwsza kobitka Tomcia i jak go znam na pewno nie ostatnia!!!

[b]gość, 08-12-15, 13:38 napisał(a):[/b]ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!10/10

ale z was głupki…. ja jestem mega zazdrośnicą ale nigdy tego nie okazuję publicznie! ani wśród znajomych. Tylko do faceta swojego i to nie zawsze żeby nie przesadzać, chociaż w środku aż mnie rozsadza!!!!

Dlaczego miałaby nie komplementować Lisowskiej skoro nauczyła się pięknie tańczyć? A prywatnie ma Barańskiego tylko dla siebie wiec o co chodzi?! News z dupy… Żeby tylko podjudzać do hejtu.

Barański musiałby upaść na głowę gdyby wolał Lisowską od Halejcio.

Krążą plotki… Widać, że są ze sobą tak blisko, że