Ben Affleck (50 l.) uważa Jennifer Lopez (53 l.) za nadczłowieka. A zbiera się na tę teorię kilka aspektów, które zakochany po uszy Ben Affleck wyznał w piątkowym odcinku talkshow „The Drew Barrymore Show” . Aktor dodał również, że na pewno jest jedna rzecz, którą zmieniłaby w nim jego żona, mimo że „nigdy” się do tego nie przyzna.

Czemu Jennifer Lopez przyjęła nazwisko Bena Afflecka?

Prawdopodobnie chciałaby zwięzłości w sposobie, w jaki mówię […] Nie wiem, czy zauważyłaś, ale mówię dalej i dalej i dalej. Rozmawiam w kółko […] Nigdy mi tego nie powiedziała, ale tak przypuszczam, wyznał z uśmiechem Ben Affleck.

Jednak oprócz tego wyznania Ben Affleck miał tylko pochwały dla Lopez, nazywając ją „najwspanialszą kobietą na świecie”.

Ben Affleck o Jennifer Lopez

Kiedy Drew Barrymore zapytała go, jak J.Lo radzi sobie z utrzymaniem tak doskonałej figury, aktory i reżyser wyznał, że to tylko kwestia dobrych genów.

Jennifer Lopez w nowej fryzurze obok Bena Afflecka

Powiem ci coś, co cię zmartwi… Jennifer po prostu je wszystko, na co ma ochotę. Je pizzę, ciastka, lody… wszystko […] Ona ćwiczy, ale ja też ćwiczę… ale nie wyglądam magicznie na 20 lat, wiesz, co mam na myśli? Z idealną skórą i w ogóle, wyznał Ben Affleck w wywiadzie z Drew Barrymore.

Ben Affleck zachwycał się swoją „nadludzką” żoną i powiedział, że „Jest najpiękniejszą kobietą na świecie i wygląda spektakularnie”. Dodał również, że ma świetną „etykę pracy” i „dyscyplinę”.