Jennifer Lopez udzieliła nowego wyczerpującego wywiadu magazynowi Vogue. Gdzie z dużą szczerością opowiada o swoim powrocie do Bena. Lopez zdradziła m.in.: dlaczego zdecydowała się na przyjęcie jego nazwiska, a także wyraziła ogromne uznanie w stosunku do jego byłej żony.

Jennifer Lopez ujawnia dlaczego przyjęła nazwisko Affleck

Powrót słynnej pary było niewątpliwie najgorętszym wydarzeniem ubiegłego roku. Po dramatycznym rozstaniu i prawie 20 letniej przerwie i, Lopez i Affleck ponownie związali się ze sobą i postanowili się pobrać. 53-letnia piosenkarka zawarła związek małżeński z Benem Affleckiem w Las Vegas w lipcu, a w następnym miesiącu cieszyła się kolejnym hucznym, trzydniowym weselem w posiadłości jej nowego męża w Georgii.

Szok. 31-letnia Rita Ora wygląda, jak klon 53-letniej Jennifer Lopez [zdjęcia]

Choć nazwisko Lopez jest znane na całym świecie, ona jednak postanowiła przyjąć nazwisko po mężu.

 „Ludzie nadal będą nazywać mnie Jennifer Lopez. Ale moje prawne nazwisko będzie brzmiało Mrs Affleck, ponieważ jesteśmy razem. Jesteśmy mężem i żoną. Jestem z tego dumna.” – wyznała.

Jennifer dodała, że nazwisko męża dodaje jej mocy i uważa, że to najwłaściwsza decyzja. Zauważyła jednak, że w dzisiejszych czasach przestało to być popularne.

Jennifer Lopez w nowej fryzurze z córką Bena Afflecka szaleją na zakupach (ZDJĘCIA)

„Jestem bardzo mocno w kontroli mojego własnego życia i przeznaczenia i czuję się wzmocniona jako kobieta i jako osoba. Mogę zrozumieć, że ludzie mają swoje uczucia na ten temat i to też jest w porządku.

A Wy jesteście za przyjmowaniem nazwiska po mężu, czy może wolicie zostać przy swoim?

 

 

 

 Pictured: Jennifer Lopez – Ben Affleck, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

 Pictured: Jennifer Lopez – Ben Affleck, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

na, – Jennifer Lopez and Ben Affleck’s ‚On The JLo – Wedding Weekend’. “This is heaven. Right Here. We’re in it now.” „That is one of my Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum