Najnowsze wideo na TikToku (i pierwsze wspólne!) tylko potwierdza, że Bennifer są najszczęśliwszą parą Hollywood. Jennifer Lopez (53 l.) z miłością tuli się do Bena Afflecka (50 l.) za to, że uczynił ją „najszczęśliwszą”, jaką kiedykolwiek była.

Państwo Affleckowie w dopasowanych stylizacjach na czerwonym dywanie

W minioną niedzielę Jennifer Lopez udostępniła urocze nagranie, na którym przytula się do zdobywcy Oscara, podczas lotu prywatnym samolotem. To ich pierwszy świąteczny czas jako mąż i żona. Po Święcie Dziękczynienia przyjdzie czas na Święta Bożego Narodzenia.

Na tiktokowym wideo słychać dziecięcy głos mówiący: „Kochani, zrobiłam to. Znalazłam osobę, która czyni mnie najszczęśliwszą niż kiedykolwiek byłam”

@jlo

🍁🦃♥️

♬ original sound - martha.read

Szczęśliwi Bennifer

Lopez związała się z Affleckiem w Las Vegas w lipcu tego roku. W sierpniu zaś przypieczętowali swój związek  trzydniowym ślubem w posiadłości Afflecka w stanie Georgia (dom z ziemią warte 8,9 miliona dolarów).

Jennifer Lopez w nowej fryzurze, szaleje na zakupach

Ponieważ ich romans jest daleki od tradycyjnego, Lopez wyjaśniła, że ​​ich małżeństwo jest również bardzo współczesny ujawniając, że jest „dumna” z przyjęcia nazwiska męża i że uważa ten ruch za „wzmacniający”.

Ludzie nadal będą mnie nazywać Jennifer Lopez. Ale moje oficjalne nazwisko to pani Affleck, ponieważ jesteśmy razem. Jesteśmy mężem i żoną. Jestem z tego dumna, wyjaśniła aktorka.