Beyonce ochronią… muzułmanie?

1-51-R1 1-51-R1

Beyonce (34 l.) ma coraz większe problemy z policją. Okazało się, że przez swój teledysk Formation służby porządkowe nie chcą jej ochraniać. Jej piosence przypisuje się wiele ataków na funkcjonariuszy, co przyznał sam Szeryf policji z Tennessee, Robert Arnold.

Zobacz więcej: Nagle się okazało, że nie ma komu bronić Beyonce

Policja w Miami zaczęła bojkotować wokalistkę, co w Stanach Zjednoczonych ma bardzo dalekosiężne konsekwencje – w tym problemy z ochroną na koncertach oraz brak udziału jednostek policji w teledyskach itd.

W tamtym roku reżyser Quentin Tarantino także podpadł policjantom, mówiąc że służby zabijają niewinnych ludzi. Spowodowało to bojkot jego najnowszego filmu Nienawista Ósemka przez policję z Nowego Jorku oraz innych stanach w tym kraju.

Nieoczekiwanie w konflikt pomiędzy Beyonce, a policją włączyła się nacjonalistyczna organizacja The Nation of Islam mająca swoje powiązania z Czarnymi Panterami. Przypomnijmy: muzułmańska organizacja stoi za wieloma aktami terrorystycznymi wymierzonymi w białych Amerykanów. W latach 70-tych walczyli o równość czarnoskórych względem prawa, natomiast obecnie słynie z bardzo kontrowersyjnych haseł wyższości czarnoskórych nad innymi ludźmi.

Głównym przedstawicielem ruchu był Malcolm X, który w latach 60-tych walczył o równouprawnienie afroamerykanów w USA.

The Nation of Islam deklaruje, że będzie bronić artystki, skoro policjanci nie chcą jej pomagać. Przywódcy ruchu stwierdzili, że należy bronić “czarnej siostry” w obliczu “politycznego zagrożenia” przed “białymi panami”.

Czy taka “ochrona” przyda się żonie Jaya Z?

YouTube Video

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

   
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Nigdy jej nie lubiłam. A teraz jak zachowuje się i ubiera wulgarne ciuchy to już całkiem na nie. Zero szacunku do siebie matka !

ona jest brzydka, ma ryj jak facet. Wygląda jak służąca, grube nieładne paskudztwo.

głupoty, jakie to ma znaczenie czy ktoś biały czarny czy zielony

islam i beyonce bombowo

[b]gość, 24-02-16, 11:39 napisał(a):[/b]dlaczego jak pisze komentarze o czarnych w których wyrażam swoje zdanie w kulturalny sposób to są one usuwane ?bo teraz taka moda można poniżać i obrażać ludzi białych ale nie smoluchów

czarnej istoty ???

Jak ją zacznie bronić The Nation of Islam to rząd USA będzie zachwycony. Dopóki Obama tam jeszcze siedzi na stołku to się nie odzywa, a czarni myślą że im wszystko wolno. Ale jak się prezydencja pozmienia to i w rządzie stołki się zmienią. A wtedy czarni i muslimy mogą mieć przerąbane.

Wyższość czarnoskórych? Chyba w ilości kradzieży

Asfalt najlepiej leży na ziemi, a najbardziej pod naszymi nogami…

I bardzo dobrze,niech sobie wielka diwa nie mysli ze wszystko jej wolno…zreszta ma juz tyle kasy ze w glowie jej sie poprzewracalo…

[b]gość, 24-02-16, 12:03 napisał(a):[/b]Ale po co jej pomoc policja ? Przecież policja według niej jest taka zła podła to niech ja moze jak broni ? Albo niech wpuszcza tylko ciemne osoby na koncerty bo biali ludzi tacy źli hm ? I nie będzie miała problemów tylko ciekawe jak na tym wielka diva wyjdzieNiech ja moze jay z broni *

na drzewo, hop!

[b]gość, 24-02-16, 11:39 napisał(a):[/b]dlaczego jak pisze komentarze o czarnych w których wyrażam swoje zdanie w kulturalny sposób to są one usuwane ?Nak naoiszesz o pałkach to zostaną xD

Ale po co jej pomoc policja ? Przecież policja według niej jest taka zła podła to niech ja moze jak broni ? Albo niech wpuszcza tylko ciemne osoby na koncerty bo biali ludzi tacy źli hm ? I nie będzie miała problemów tylko ciekawe jak na tym wielka diva wyjdzie

no to cos czuje ze bedzie skończona jeżeli sprawy sie tak potoczą, myslala ze moze wszystko bo ma kasę

dlaczego jak pisze komentarze o czarnych w których wyrażam swoje zdanie w kulturalny sposób to są one usuwane ?

sami murzyni w tym teledysku…rasiści!