Big Brother już od niedzieli po 11 latach wraca na antenę. Perypetie uczestników odciętych od Internetu i rodziny będzie można oglądać na kanale TVN7 oraz w serwisie player.pl. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, Ula Chincz i Małgorzata Ohme.

Big Brother ma już dwoje uczestników. TVN zdradził kim są Agnieszka i Maciej

Big Brother: gdzie zamieszkają uczestnicy?

Mieszkańcy domu wielkiego brata zamieszkają w podwarszawskiej miejscowości Gołków. Dom dla widzów TVN-u jest już dobrze znany. Nagrano tam serial „Pułapka”, „Top Model” i serial Netflixa „1983”, a teraz program „Big Brother”.

Olivier Janiak dzisiaj jest na planie programu, gdzie robi reportaż dla „Co za tydzień”. Na jego profilu widzimy zdjęcie, na którym w tle jest słynna willa.

Dom wielkiego brata / z reporterską wizytą / podobnie jak 18 lat temu 👊 / zapowiada się super program / wieczorem oglądamy? / @aga_wozniak_starak 💥 @bartekjedrzejak1

– napisał Olivier.

Z kolei na jego instastories widzimy, że obok domu jest wybudowane studio telewizyjne, gdzie będzie w każdą niedzielę prowadzona transmisja na żywo. Pokazał też dom od środka urządzony bardzo nowocześnie i kolorowo. Oczywiście są też rzucające się w oczy kamery, których jest ponad 60 oraz na każdym kroku logo „Big Brothera”. Widzimy też przepiękne patio ze stołem z kamienia.

TA gwiazda poprowadzi nową edycję Big Brother? Wszystko na to wskazuje!

Tu pewnie będą biesiadować

– mówi prezenter.

Wzięlibyście udział w programie dla takiej willi?

Big Brother
Big Brother
bigbrother3
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother
Big Brother