Billie Eilish (21 l.) ujawniła w rozmowie z magazynem „Variety”, że kobiety „pociągają ją fizycznie”. Jednak dodaje, że pomimo pociągu do kobiet, zawsze czuła, że nie jest on odwzajemniony.

Billie Eilish świętuje 21. urodziny w stroju Pani Mikołajowej

Nigdy nie wydawało mi się, że mam dobry kontakt z dziewczynami […] Kocham je tak bardzo. Kocham je jako ludzi. Przyciągają mnie jako ludzie. Naprawdę mnie pociągają […] Pociągają mnie fizycznie. Ale jestem też onieśmielona nimi, ich pięknem, powiedziała Billie Eilish.

Chociaż Eilish nie wyjaśniła szczegółowo, czy byłaby otwarta na romantyczny związek z inną kobietą, poruszyła kwestię tego, jak jej pewność siebie (lub jej brak) wpłynęła na jej życie.

Billie Eilish nigdy nie czuła się kobietą?

Nigdy nie czułam się kobietą, szczerze mówiąc […] Nigdy nie czułam się pożądana. Nigdy nie czułam się kobieco […] Muszę przekonać samą siebie, że jestem w zasadzie ładną dziewczyną, dodała piosenkarka.

Claudia Sulewski na randce z bratem Billie Eilish

Billie Eilish, która w maju rozstała się z Jessem Rutherfordem jest aktualnie singielką i poświęca czas na samą siebie. Piosenkarka wyjaśniła, że od początku swojej kariery, jako nastolatki, ukrywała swoją kobiecość, nie chcą, by branża niepotrzebnie ją seksualizowała, „Nie byłam gotowa, by pokazywać swoje ciało”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: