Khloe Kardashian ostro wzięła się za siebie. Celebrytka co drugi dzień chodzi na siłownie i trenuje z trenerem personalnym. Widać, że bardzo schudła.

Khloe Kardashian UPOKORZYŁA Jordyn Woods bardzo ją to zabolało

Khloe Kardashian trenuje na siłowni

Khloe Kardashian zadbała o swoją kondycję i zdrowie – zaczęła dbać o to co je i regularnie ćwiczyć. Jako jedyna z sióstr Kardashian/Jenner miała problem z dodatkowymi kilogramami. Teraz? Znika w oczach.

Khloe przez ostatnie pół roku nie miała łatwo. Rozstała się z Tristanem Thompsonem, który zdradził ją z przyjaciółką Kylie Jenner – Jordyn Woods. Musiała uporać się z nagonką w mediach, uporządkować życie i pogodzić się z tym, że została samotną matką. W przeciwieństwie do Bradleya Coopera – Tristan nie żywi takiego zainteresowania córką.

Wygląda na to, że Khloe ucieka w treningi.

Khloe Kardashian bez makijażu i nieuczesanych włosach. Co się z nią dzieje?

Na najnowszych zdjęciach zrobionych przez paparazzi Khloe, mimo że ma na sobie sportowy top, wygląda jakby schudła również z biustu. Dwa, a może nawet trzy rozmiary mniejszy? Zdjęcia zrobione zostały w Beverly Hills tuż przed siłownią.

True Thompson jest już bardzo DUŻA! Córeczka Khloe Kardashian będzie miała wzrost modelki

W mediach społecznościowym Khloe pokazała jakie ćwiczenia na siłowni wykonuje. Kto wie, może marzy jej się kariera motywatorki?

Zdjęcia zobaczcie poniżej. 

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* Forum, Backgrid USA

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE*  Forum, Backgrid USA

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* Forum, Backgrid USA