W jednym ze zwiastunów „Z kamerą u Kardashianów”, mogliśmy usłyszeć, że wściekła Khloe Kardashian nazwała Jordyn Woods „grubą”. Fani stwierdzili, że nie powinna używać takich słów, zwłaszcza, że sama kiedyś walczyła z dodatkowymi kilogramami.

Khloe Kardashian zdradziła, ile ważyła w ciąży i ile kilogramów musiała schudnąć

Khloe Kardashian nazwała Jordyn Woods grubą – modelka jest tymi słowami bardzo zraniona

Kiedy Khloe dowiedziała się, że jej partner Tristan Thompson zdradził ją własnie z Jordyn, wściekła się. W zwiastunie nazwała ją „grubym je**nym du*kiem”.

Jordyn poczuła się kompletnie znieważona przez komentarz Khloe nawet, jeśli słowa były wyrwane z kontekstu, nadal bardzo bolało ją słuchanie, jak odnosi się do niej w ten sposób. Jordyn ma już dosyć problemów, z którymi się boryka, walczy z kompleksami na punkcie swojego ciała całe swoje życie, bardzo ciężko pracowała nad zrzuceniem wagi, trenowała, aby uzyskać ładną sylwetkę. Czuje się okropnie z powodu wszystkiego, co zaszło, ale według niej to słabe, aby oczerniać drugą kobietę z powodu jej ciała.

*EXCLUSIVE* Khloe Kardashian and Kendall Jenner head home after their double date on the beach in Mexico Khloe Kardashian, Tristan Thompson Jordyn Woods