Blac Chyna WŚCIEKŁA na Kim za jej walentynkowy prezent!

blak-d-R1 blak-d-R1

Niedawno Kim Kardashian stworzyła listę wrogów. Pojawiła się na niej oczywiście Blac Chyna. Kardashianka postanowiła przesłać przedwalentynkowe prezenty osobom, które uważa za zawistne.

Niedowierzanie! Mamy listę wrogów Kim!

Kim podarowała nieprzyjaciołom perfumy ze swojej nowej linii. W sumie pani West znalazła idealny sposób na promowanie marki, a przy okazji wbiła szpilę kilku zazdrośnikom.

W prezencie dla zawistników znajdowało się także puste czekoladowe serce i tłuczek z wygrawerowanymi inicjałami KKW.

Czy można kogoś gorzej upodlić?

Blac Chyna, która znajdowała się na liście Kim, jest oburzona. Nazwała Kardashiankę okrutnicą i wredną osobą, której zależy jedynie na promowaniu swojej marki.

Blac Chyna ma włosy DO ŁYDEK (ZDJĘCIA)

Chyna twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Podobno nawet pogratulowała Kim i Kanye narodzin ich córki, Chicago. Cóż, może wystarczającym powodem nienawiści między celebrytkami było permanentne zatruwanie życia Robowi Kardashianowi, ich kłótnie, podduszania i bicia metalowym prętem.

To, co się dzieje między Robem a Blac Chyną przekracza wszelkie granice

Myślicie, że Chyna ma powód, żeby być wciekła?

Czy to po prostu zwykła zazdrość o rozmiar pupy?

Blac Chyna WŚCIEKŁA na Kim za jej walentynkowy prezent!

Blac Chyna WŚCIEKŁA na Kim za jej walentynkowy prezent!

Blac Chyna WŚCIEKŁA na Kim za jej walentynkowy prezent!

 
8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Mieć tyle lat i takie problemy..w głowie trociny

A to im sie urodzil syn a nie corka??????????

Ja nawet nie wiem co to jest to małe i dupiate

Kylie jenner urodziła córeczkę 1 lutego

stare baby a takie idiotki.

Dziwne że jeszcze nie piszecie że Kylie urodziła heh podzieliła się tym na insta 🙂

blak czajna jest zwyczajna paskudna czarnuchem

Chicago- to córka Kim, nie syn 😀