Blake Lively (31 l.) i Ryan Reynolds (42 l.) tylko raz pokazali buzie swoich córeczek. Miało to miejsce dwa lata temu w Alei Gwiazd w Hollywood. Od tamtej pory rodzice skrzętnie pilnują prywatności rodziny. Są niechętni paparazzi, wszystkie wiadomości dotyczące ich dzieci dozują bardzo oszczędnie.

Blake Lively z DUŻYM ciążowym brzuchem ogarnia biegające córki (ZDJĘCIA)

I tak o tym, że Blake Lively jest w 3. ciąży dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy gwiazda miała już duży ciążowy brzuszek. O tym zaś, że Blake urodziła, świat dowiedział się dopiero dwa miesiące po fakcie.

Rodzice nie podzielili się z fanami informacją o tym, że na świecie jest już ich trzecie dziecko. Nie pokazali fotki ze szpitala – tak jak to robi wiele innych gwiazd.

Dopiero teraz Ryan Reynolds wrzucił na swój profil na Twitterze zdjęcie z najmłodszą córką. Nie pokazał jednak buzi dziecka.

Rodzinna fotka, do której pozowała także Lively, trafiła do mediów jako pretekst do napisania o kampanii klimatycznej. Reynolds w poście namawia do udziału w wyborach.

Blake Lively W CIĄŻY rezygnuje z makijażu (ZDJĘCIA)

WIemy zatem, że Reynoldsowie mają już trzy córeczki i choć nie widzimy twarzxy najmłodszej, wspominając buzie jej sióstr możemy mieć pewność, że jest równie urocza i słodka:)