Blake Lively (35 l.) została mamą po raz 4. Ona i jej małżonek Ryan Reynolds są szczęśliwymi rodzicami już od 8 lat. A ich związek należy do ulubionych relacji gwiazd z Hollywood.

Lively zasugerowała tę wiadomość w ostatnią niedzielę na Instagramie. Gwiazda udostępniła zdjęcie z okazji finału ligi futbolowej Super Bowl. Widnieje na nim ona, jej mąż i jego mama, Tammy Reynolds, w ich domu. NIKT początkowo nie zauważył, że… AKTORKA pozuje bez ciążowego brzuszka.

Blake Lively nie jest już blondynką. Zaskoczyła nowym kolorem włosów

Blake Lively zaskoczyła fanów ujawnieniem ciąży we wrześniu 2022 roku, debiutując ze swoim rosnącym brzuchem na czerwonym dywanie w złotej sukience projektu Maison Valentino. A gdy paparazzi zaczęli ją wręcz atakować, sama opublikowała serię zdjęć z ciąży, by „ułatwić im zadanie”.

Blake Lively mamą po raz 4.

Oto zdjęcia, na których jestem w ciąży w prawdziwym życiu, więc 11 facetów czekających przed moim domem na „jednorożca”, zostawi mnie w spokoju […] Przerażacie mnie i moje dzieci, napisała wtedy w social mediach.

Paparazzi nie dają jej spokoju. Blake Lively sfotografowana w zaawansowanej ciąży

Blake Lively poślubiła Ryana Reynoldsa w 2012 roku. A 2 lata później para powitała na świecie córkę James, która ma teraz 8 lat. Oprócz niej mają również dwie córki Inez (6 l.) i Betty (2 l.). Na razie nie jest znana płeć 4. dziecka państwa Lively-Reynolds.