Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

1-30-R1 1-30-R1

Blake Lively (27 l.) jest jedną z nielicznych gwiazd, które w kwestii mody polegają tylko i wyłącznie na własnym wyczuciu. Niektórzy twierdzą, że aktorka przeszła porządną szkołę mody na planie Plotkary. Zresztą bohaterka, którą grała Blake ubierana była w podobne stroje, w których dzisiaj pojawia się sama pani Reynolds. Co ciekawe, ostatnio gwiazda wyznała, że nie polubiłaby Sereny Van Der Woodsen.

To dziwne, gdy ludzie uważają, że znają cię dobrze, a w rzeczywistości nie znają w ogóle. Nie byłabym dumna z siebie, gdybym była osobą, która podaje komuś kokainę (a efekcie ktoś przedawkowuje) albo sypia z chłopakiem koleżanki… – wyznała ostatnio.

Wracając jednak do stylu Blake. Chyba po raz pierwszy nie popisała się stylizacją. Podczas jednego ze swoich ostatnich wyjść aktorka miała na sobie bardzo wzorzysty płaszcz i sukienkę. Za dużo tych szlaczków i kolorów?

Jarmark?

Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

Blake Lively po raz pierwszy zawiódł dobry gust?

   
27 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

nie jest źle

Wygląda pięknie!!!

ona we wszystkim jest cudna

Bardzo oryginalnie, podoba mi się

Najlepiej ubrana kobieta w Hollywood

Mnie się podoba, sama chciałabym taką sukienkę, ale nie mam figury do niej i wyglądałabym jak beczka =/

Prawda jest taka że Lively ma lepsze nogi od Swift

Brzydka 😯

Świetnie wygląda.

blake też człowiek, cellulit też ma 🙂

Dlaczego próbuje się nam wmówić, że ta kobieta ma jakiś niesamowity gust jak wcale go nie ma?! podobnie z wmawianiem jej nieziemskiej urody, podczas gdy aż bije w oczy swoją przeciętnością. Jedynie figurę ma świetną.

Sukienka świetna, fenomenalne buty

w koncu wyglada jak mloda matka- slabo.

Osobno te dwie rzeczy tak ale nie razem.

Wyglada super . Inaczej 🙂

szmata jak szmata

Genialny strój Valentino!!!

wspaniale wszystko gra

Ona promuje teraz swoj film Adeline , ubiera sie by to podkreslic.

Okropnie wyglada i nic jej z tego nie pasuje .

fajnie ubrana mimo ze dziwacznie ale to jej pasuje

Co włoży ta aktorka to i tak wygląda świetnie. Jest zadbana i ma bardzo dobry gust.

Akurat sukienka i płaszcz świetnie ze sobą współgrają, idealnie wrecz

Zjawiskowa sukienka a płaszcz świetnie pasuje poza tym te buty ahhh

Piękny strój, przepiękny.

Wygląda fenomenalnie. Kozak nie masz gustu.

Blake najlepiej się ubiera.