Od kilku tygodni świat spekulował, dlaczego Kate Middleton zniknęła na tak długo i nikomu do dziś nie udało się jej przyłapać. Niespodziewanie w piątkowy wieczór księżna osobiście poinformowała, że wykryto u niej nowotwór we wczesnym stadium.

Z ostatniej chwili: księżna Kate widziana pierwszy raz od 2 miesięcy

Blake Lively o księżnej Kate

Teraz Blake Lively zabrała głos w sprawie choroby księżne Kate. Przypominamy, że jakiś czas temu aktorka wykorzystała aferę rodziny królewskiej z Photoshopem do promowania własnej linii napojów, dodając ewidentnie przerobione zdjęcie

Jestem bardzo podekscytowana możliwością udostępnienia tego nowego zdjęcia, które zrobiłam dzisiaj, aby ogłosić nasze nowe produkty. Teraz już wiecie, czemu zniknęłam – żartowała Lively.

Księżna Kate „powróciła” z okazji Światowego Dnia Kobiet

Aktorka zdecydowała się publicznie przeprosić Kate za niesmaczny żart:

Jestem pewna, że nikogo to dziś nie obchodzi, ale czuję, że muszę to przyznać. Zrobiłam głupi post o szaleństwie związanym z nieudanymi zabawami w Photoshopie księżnej Kate i o rany, ten post mnie dziś upokorzył. Przepraszam. Przesyłam miłość i życzenia dla wszystkich, zawsze — napisała.

Z całego świata spływają do Pałacu Buckingham słowa wsparcia i otuchy, nawet książę Harry Meghan Markle publicznie napisali, że życzą zdrowia.

Z księżną Kate jest gorzej, niż myśleliśmy? William nie pojawił się na ważnej uroczystości

Fot. PA Wire / PA Images / Forum

Księżna Kate fot. Reuters / Forum

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William fot. Forum via REUTERS