Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2010 roku na planie filmu „Green Latern”. Z pewnością możemy mówić w tym przypadku o miłości od pierwszego wejrzenia, ponieważ kilka miesięcy później para stanęła już na ślubnym kobiercu. Owocem ich uczucia są trzy córki: 10-letnia James, 8-letnia Inez i 5-letnia Betty. Dodajmy, że małżeństwo od dawna postrzegane jest jako jedno z bardziej udanych w Hollywood. Jak brzmi sekret ich relacji? Zakochani od dawna wierni są… jednej zasadzie.

Olga Frycz znów zakochana! Pochwaliła się nowym partnerem

Blake Lively i Ryan Reynolds – jaki jest sekret ich udanego związku?

Wieloletnie związki gwiazd zdarzają się rzadko. Nic więc dziwnego, że gdy spotkamy już znane pary z długim stażem, zaczynamy zastanawiać się, jak brzmi sekret ich udanej relacji. Nie inaczej jest w przypadku Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Gwiazda „Plotkary” uchyliła jednak niedawno rąbek tajemnicy. Okazuje się więc, że aktorzy od dawna trzymają się jednej zasady. Według nich priorytezowanie życia prywatnego jest kluczem do sukcesu – nie tylko w małżeństwie.

Radosław Sikorski i aktorka z „The Crown” byli parą! Jak brytyjska gwiazda wspomina go po latach?

Kiedy zaczęłam spotykać się z Ryanem, ustaliliśmy, że nigdy nie będziemy pracować w tym samym czasie. Dzięki temu zawsze możemy priorytezować siebie nawzajem i nasze życie prywatne – powiedziała Blake w podcaście Further Ado.

Cóż, trudno się z tą teorią nie zgodzić. Niemniej warto dodać, że para ta wielokrotnie przyznawała też, że łączy ich prawdziwa przyjaźń. Zresztą trudno nie zauważyć tego, choćby śledząc Blake i Ryana w social mediach. Żarty i dystans do siebie samych mogą tylko być tego dowodem.

Córka Artura Żmijewskiego ZARĘCZYŁA SIĘ z partnerką! Długo trzymała to w tajemnicy

Blake Lively and Ryan Reynolds, Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ryan Reynolds i Blake Lively na czerwonym dywanie

Ryan Reynolds, Blake Lively/fot. Forum

Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze filmu fot. Backgrid USA / Forum