Brad Pitt i Ines de Ramon powitali 2023 rok razem w Meksyku! Para przybyła do Cabo San Lucas przed weekendem i wspólnie świętowała Sylwestra w popularnej turystycznej miejscowości na meksykańskim półwyspie Baja California.

Brad Pitt i Ines de Ramon razem powitali Nowy Rok

„Umawiają się na randki i dobrze się bawią” – mówi PEOPLE informator. „Mają dobry czas. Nie ma żadnego stresu. Brad cieszy się tym.”

Informator dodaje, że aktor, 59, „nie spotyka się teraz z nikim innym” poza 32-letnią projektantką biżuterii.

„Spędza więcej czasu z Ines,” donosi źródło. „Jest bardzo szczęśliwy”.

Brad Pitt coraz bardziej na poważnie z byłą Paula Wesley’a. Zobaczcie, jak spędzają czas

Ich wspólny wyjazd ma miejsce niespełna dwa tygodnie po tym, jak de Ramon pojawiła się na jego 59. urodzinach w Kalifornii.

PEOPLE potwierdziło w listopadzie, że Pitt i de Ramon „spotykali się od kilku miesięcy”. Po raz pierwszy zostali sfotografowani razem 13 listopada obok Cindy Crawford i Rande Gerbera za kulisami koncertu Bono w Orpheum Theatre w Los Angeles.

Nowa ikona stylu! Brad Pitt cały na różowo

Według ówczesnego źródła, zdobywca Oscara „bardzo podoba się” de Ramon, która rozstała się ze swoim mężem, gwiazdą „Pamiętników Wampirów” Paulem Wesleyem, wcześniej w 2022 roku.

De Ramon towarzyszyła także Pittowi na afterparty po premierze jego nowego filmu Babylon 15 grudnia. Po tym wydarzeniu, źródło z branży mody bliskie de Ramon powiedziało PEOPLE, że Pitt „jest bardzo w niej zakochany, biorąc pod uwagę fakt, że przyprowadził ją na swoją premierę”.

„Ines powiedziała, że Brad jest bardzo czarujący,” dodał informator, zauważając, że para „planuje spędzić razem Sylwestra”.

Wygląda na to, że ich związek to „coś poważnego”.

 

*PREMIUM-EXCLUSIVE*  Forum