Brad Pitt i jego rozsunięty rozporek

926 926

Czujni paparazzi dostrzegą wszystko: plamę na kreacji, pęknięty szew, niedogoloną pachę itp. Przecież każdy chce zobaczyć wpadkę osób z pierwszych stron gazet.

Podczas premiery The Curious Case of Bejamin Button w Paryżu wszystkie oczy zwrócone były na Brada Pitta, a raczej na jego rozporek. Nikt nie powiedział aktorowi, że jego suwak u spodni nie jest zapięty, dlatego gwiazda, jakby nigdy nic, z uśmiechem pozowała do zdjęć.

Na szczęście nic nie wyskoczyło. Choć wszyscy na pewno na to czekali i z ciekawością patrzyli, kiedy Brad zorientuje sie, że coś jest nie tak.

No cóż..każdemu może się zdarzyć.

Foto 1
Foto 2

 
46 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

on i to wzystko wypatrza hehehe

oj he he he

gość, 23-01-09, 17:43 napisał(a):gość, 23-01-09, 10:05 napisał(a):nie rozumiem czemu taki starszy pan jak on, za wszelką cenę chce się robić na młodziaka? no i ta jego beznadziejna żoneczka….ON NIE JEST STARSZYM PANEM, A ONA NIE JEST JEGO BEZNADZIEJNĄ ŻONECZKĄ! ON TO FACET O CHŁOPIĘCYM UROKU I CZARUJĄCEJ POWERZCHOWNOŚCI I WŁAŚNIE DODAJE SOBIE NIEPOTRZEBNIE LAT UBIERAJĄC SIĘ W TEN SPOSÓB!!! A ONA TO PRZEPIĘKNA DZIEWCZYNA O EGZOTYCZNEJ URODZIE!!! A TY? JESTEŚ ŚMIESZNY PISZĄC TAKIE BZDETY!!!o rany ;DChłopięca uroda? Brad??? Hahahahaha… xDO kim ty mówisz! Ja na początku myślałam że mówisz o Zaku Efronie, ale przeczytałam dalej xDA od kiedy andźka jolie ma egzotyczną urodę???Z Vanessą Hudgens lub Seleną Gomez ją pomyliłaś dziecko….

Nienawidze ich!Są brzydcy on i jego andźka jolieŻal…I jeszcze ich do Zaca Efrona i Vanessy hudgens porównują…. o żal….Wiadomo że ZANESSA RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzizas chlopie, bardzo cie lubie, ale zlikwiduj tego “hitlerka” 😀

Właściwie to nawet tego bardzo nie widać.

cóż za news;d

coraz mnij go lubie i angeline tez :/ robi sie bie capa i buca smierdzacego dziecmi ;/ zall

nie no żal .. nie macie o czym pisać ! …Każdemu nie raz się to zdarza

Jeny…już nie mają o czym pisać. zal

wygląda jak stary dziad…

haha ;d nieźle.

a ptaszek fruuuuuuuuuxD

ale on zbrzydł :/

szkodsa że nic mu z tego rozporka nie wypadło.. ;/ Chętnie bym zobaczyła i pewnie nie ja jedna xD

niesforne zameczki i tyle każdy to pewnie przerabiał tyle że bez rozgłosu ale gwiazdy lubią rozgłos

ciekawe co ma w tych gaciach:Pmoze to nowa modaa:P

o jaaa.. ale afera…

Chyba tak fotografi sie podniecili tym zdjeciem że im włosy łonowe staneły ;/

Każdemu taka “wpadka” może się zdarzyć! Dziwne tylko, że nikt z fotoreporterów mu o tym nie powiedział – złośliwość tych bliźnich nie zna granic!

Co za wieśniak…

gość, 23-01-09, 10:05 napisał(a):nie rozumiem czemu taki starszy pan jak on, za wszelką cenę chce się robić na młodziaka? no i ta jego beznadziejna żoneczka….ON NIE JEST STARSZYM PANEM, A ONA NIE JEST JEGO BEZNADZIEJNĄ ŻONECZKĄ! ON TO FACET O CHŁOPIĘCYM UROKU I CZARUJĄCEJ POWERZCHOWNOŚCI I WŁAŚNIE DODAJE SOBIE NIEPOTRZEBNIE LAT UBIERAJĄC SIĘ W TEN SPOSÓB!!! A ONA TO PRZEPIĘKNA DZIEWCZYNA O EGZOTYCZNEJ URODZIE!!! A TY? JESTEŚ ŚMIESZNY PISZĄC TAKIE BZDETY!!!

dlatego wole spodnie na guziczki

Ha ha. Nie dziwię się, że nikt mu nie powiedział. Temat na okładkę!

jak ktos tak trzyma rece w kieszeni to czasem taka wpadka jest nieunikniona

no dokładnie, każdemu może się zdarzyć 😉

Na szczęście nic nie wyskoczyło. Choć wszyscy na pewno na to czekali – heheeheheh dobre..

och nie ;( okropne, idę skoczyć z okna

Za dużo w spodniach i się nie mieści 😛

Haha widziałem już to na X17

no nieżle…

sluchajcie, to fakt, moze zdarzyc sie kazdemu! no ale nie BRADOWI!!!! hehea X-cess powinien/powinna nauczyć się pisać bez błędów!!!!!!! żal….

dobrze mu w tym wąsie, co musicie wiecznie czepiać

ten jego porno wąs jest na maksa obleśny!

ahahahahahaha 🙂

kiedy on zgoli tego wąsa:/

…i te jego masakryczne miny….

niech zgoli te wąsy;/

podoba mi sie w tym wieku , jest jeszcze bardziej meski niz wczesniej

z tym wąsikiem wygląda żałośnie:/:/:/

CO ON MA Z TĄ SZCZĘKĄ??????????????

nie rozumiem czemu taki starszy pan jak on, za wszelką cenę chce się robić na młodziaka? no i ta jego beznadziejna żoneczka….

łaaaaaaaaaaaa. ! straaaszne. ! ;dd

zapnij rozporek bo dzisiaj nie wtorek….

dobrze, ze chociaż majtki nosi:):)

szkoda ze fujary nie widać 🙂