Jennifer Aniston (50 l.) była żoną Brada Pitta (55 l.) w latach 2000-2005. Powodem ich rozwodu był romans aktora z Angeliną Jolie (43 l.), z którą później wziął ślub. Okazało się, że panie miały okazję się poznać. Jen wypowiedziała wtedy słowa, których na pewno pożałowała…

Co powiedziała Jennifer Aniston do Angeliny Jolie przed jej romansem z Bradem Pittem?

Poznały się na parkingu, gdy Jen kręciła ostatni sezon „Przyjaciół”. Wtedy miały zacząć się zdjęcia do filmu „Pan i Pani Smith”. To tam zaiskrzyło między Bradem i Angeliną. Jen zdradziła, co powiedziała do Jolie, gdy się spotkały.

Powiedziałam do niej: „Brad jest bardzo podekscytowany tym, że będzie z tobą pracował. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.”

Angelina Jolie has filed for divorce from Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie

Para aktorów tak dobrze bawiła się razem na planie filmu, że skończyło się to romansem. Długo się ukrywali, ale w końcu do mediów trafiły ich zdjęcia z wspólnych wakacji. W 2006 roku przyszła na świat ich córka Shiloh, a ślub wzięli dopiero w 2014. Po dwóch latach Angelina złożyła papiery rozwodowe.

Mimo wszystko Brad i Jennifer ułożyli swoje relacje. Aktor pojawił się na jej 50. urodzinach. Wciąż nie cichną plotki na temat tego, że znów zaczęli się spotykać.

ZOBACZ TAKŻE:

Brad Pitt pierwszy raz o ROZWODZIE z Angeliną Jolie. Ma dość tej „wariatki”

WOW! Czy to randki z Bradem Pittem tak ją rozkręciły? Jennifer Aniston szaleje w lateksie na planie sesji zdjęciowej (ZDJĘCIA)

Brad Pitt jest bardzo szczęśliwy po spotkaniu z Jennifer Aniston

 

Brad Pitt i Jennifer Aniston Jennifer Aniston