Britney Spears (37 l.) w ostatnich latach była w bardzo dobrej formie – koncertowała, dbała o swoje zdrowie, sylwetkę. Przypominamy, że w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe, o którym pisały wszystkie media – ogoliła wtedy głowę na łyso. Teraz znów trafiła do szpitala psychiatrycznego – nie radzi sobie z problemami zdrowotnymi jej ojca.

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego

Britney Spears dobrowolnie zgłosiła się do kliniki już tydzień temu i jak podaje TMZ, ma zamiar zostać tam przez 30 dni. Jej ojciec Jamie Spears w ostatnim czasie był bliski śmierci po drugiej operacji jelit. Wtedy musiała odwołać swoje występy.

Britney Spears nadużywa PHOTOSHOPA! Zobaczcie zbliżenia na talię

Britney Spears dała fanom znak na Instagramie

Britney nie poinformowała fanów oficjalnie o tym, że zdecydowała się na hospitalizację, ale wczoraj na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z napisem: Zakochaj się w dbaniu o siebie, swój umysł, ciało i duszę.

Gwiazda napisała:

Wszyscy potrzebujemy trochę czasu dla siebie.

 

Britney Spears odwołała trasę koncertową przez chorobę ojca

Britney na początku roku poinformowała fanów, że odwołuje występy, bo musi teraz mieć czas dla rodziny. Jej ojciec Jamie Spears poważnie zachorował.

Niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny.

Britney Spears pokazała SYNÓW. Jak oni UROŚLI! (Instagram)

Życzymy Britney i jej ojcu szybkiego powrotu do zdrowia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Britney Spears
Britney Spears