Britney znowu szokuje
Piosenkarka po aferze z brakiem bielizny najpierw zerwała kontakt z Paris Hilton, później postanowiła być stateczną rozwódką, aż w koñcu pękła.
Ostatnio „zaświeciła” fotoreporterom figami – to już jest dobry znak.
Niedobry jest jej powrót to niezbyt smacznej nagości. Ostatnio widziano ją w koronkowej sukience, która tak naprawdę więcej odkrywała, niż zakrywała. Każdy mógł na własne oczy zobaczyć, jaką Britney miała na sobie bieliznę, a były to czarne figi i przyciasny stanik w intensywnym kolorze fuksji.
Uzależnienie od popularności? Być może, jednak Kozaczek ma na to inne określenie – ekshibicjonizm.
Brzydka jest po prostu i mysli ze jak tak sie ubierze to nie będzie tego widac
_____$$$$$$$______$$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$_____$$$$____________$$$__________$_________$$$$$______$___$$__$$$$$__$$$$$______$$_$$_$_$$$$$$$_$$$$$_____$$$_$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$$_$$$$$_$$$$$$$$$$$__________$$____$$$$$$$$$$$$$$__$P____________$$$_$$$$$$$_$____$_____________$__$$$$$__$$____$$__________$$__________$$__ _$$$$$$___$$$____________$$$_$____$$$$$$_______________$$_$$$_$_________________$$$$……._/|_ …..……>,”< ..........Serdecznie pozdrawiam i 5 dla ciebie:)
brzydka suknia
sststrstrastrasstraszstrasznstrasznistraszniebbrbrzbrzybrzydbrzydkbrzydkassusuksukisukiesukiensukienksukienka
jak ta czarna z tylu n nia lukaaaaaaaaaa
No brzydka…
powinien powstac servis britneymania 😛
Brzydki stanik – fuuuj! :DA co do włosów – to fakt 😀
Ochyda :(((
nom z wlosami jak najbardziej 🙂
koronka w modzie
czemu ona ciagle wyfgląda jakby miała nieumyte włosy?
nie dobrze !!! fatalnie i coraz gorzej… :/ 🙁
no nie za łądnie wygląda żekła bym że okropnie…