Królowa Elżbieta, choć ma już 95 lat, wciąż pełni swoje obowiązki. Zresztą nawet w pandemii i po śmierci swojego męża, księcia Filipa, monarchini niespecjalnie zwolniła tempo. I choć z samego Pałacu nie płyną żadne niepokojące wieści na temat jej stanu zdrowia, gdy babcia księcia Williama i Harry’ego pojawia się na publicznych spotkaniach, wszyscy oceniają kondycję seniorki.

Królowa Elżbieta szykuje prawników na walkę z Harrym i Meghan

Królowa Elżbieta II chodzi o lasce

Na większości zdjęć paparazzi królowa wygląda na uśmiechniętą i w pełni sił. Jednakże ostatnie fotografie nieco odbiegają od tych obrazków. Wczoraj, gdy Elżbieta II wybrała się wraz z księżniczką Anną do opactwa Westminsterskim na nabożeństwo dziękczynne z okazji setnej rocznicy powstania Royal British Legion (organizacja charytatywna), uwagę wszystkich przykuła laska, na której opiera się monarchini. Obserwatorzy zauważyli również, że 95-latka jest zdecydowanie szczuplejsza, niż jeszcze kilka tygodni temu.

Internet w szoku po tym, gdy wyszło na jaw, co królowa Elżbieta trzyma w Pałacu Buckingham

Brytyjskie portale przypominają, że królowa ostatni raz z laski korzystała niecałe 20 lat temu, gdy przeszła operację kolana. Później w ogóle już z niej nie potrzebowała. Co na to Pałac? Milczy. Sama Elżbieta II twierdzi jednak, że wzięła ze sobą laskę dla lepszego samopoczucia, a nie ze względów zdrowotnych. Te zapewnienia nie uspokoiły jednak Brytyjczyków.

Myślicie, że królowa coś ukrywa?

Królowa Elżbieta II, fot. Agencja Forum

Królowa Elżbieta II, fot. Agencja Forum

Królowa Elzbieta II

Elżbieta II w Pałacu Buckingahm

Królowa Elżbieta podczas oficjalnego wystąpienia.

Królowa Elżbieta w karmelowym płaszczu, fot.Forum/Mega Agency.

Królowa Elżbieta na koniu

Królowa Elżbieta na koniu, fot.Forum/ Mega Agency.