Brytyjskie źródła związane z Pałacem donoszą, że królowa szykuje prawników na walkę z atakami ze strony księcia Harrego i Meghan Markle, według doniesień, „przebrała się miarka”.Brytyjski dziennik The Sun poinformował, że starsi doradcy pałacowi prowadzą rozmowy z ekspertami od zniesławienia.

„Istnieje granica tego, ile zostanie zaakceptowane, a królowa i rodzina królewska ma też określone granice. Szykują najlepszych adwokatów. Harry i Meghan zostaną poinformowani i będą wiedzieć, że powtarzające się ataki w przyszłości nie będą tolerowane. A oni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawnej”, wyznało źródło.

Harry zabierze prawnuki do Babci? Ta wizyta nie uwzględnia Meghan

W wywiadzie dla Opry Winfrey Meghan Markle wyznała, że ​​życie z rodziną królewską sprawiło, że nie chciała „już dalejżyć”. Małżonkowie porzucili królewskie życie i teraz mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie osiedlili się w luksusowej rezydencji w Montecito w Kalifornii.

Ponadto zespół królowej rozważa wysłanie ostrzeżeń prawnych do wydawnictwa Penguin Random House, który w przyszłym roku opublikuje pamiętnik księcia Harrego. Ten już teraz wzbudza wiele emocji, bo z tego co wiadomo książę Harry ma jeszcze bardzo wiele do powiedzenia.

Ojciec Meghan Markle DEMASKUJE córkę: „KŁAMIE od lat”

A to na pewno nie spodoba się Pałacowi. Może zniszczyć jego reputację. Jednak biorąc pod uwagę zachowanie Harrego i jego małżonki wiele z rzeczy napisanych w książce może być stworzone pod publiczkę, tak by poprzeć ich wcześniejsze ataki, a to może nie być zgodne z prawdą.

Królowa Elżbieta na Dniu Pamięci

Królowa Elżbieta na Dniu Pamięci fot. News Licensing / Forum

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum