Życie pisze najciekawsze i najbardziej zaskakujące scenariusze… Talullah Riley (37 l.), która za Elona Muska wychodziła… dwukrotnie, właśnie pochwaliła się światu, że zaręczyła się z Thomasem Brodiem Sangsterem (33 l.), którego kojarzycie z kultowego filmu „Love Actually” (pol. „To właśnie miłość”). To on grał uroczego synka Liama Neesona, który stracił mamę.

Elon Musk wzywa Marka Zuckerberga na pojedynek na „penisy”

Do tego Elon Musk (52 l.) pogratulował swojej dwukrotnej byłej żonie – oczywiście za pośrednictwem Twittera. Najbogatszy człowiek na świecie napisał „Gratulacje” z serduszkiem pod postem z selfie Talluli ze swoim nowym narzeczonym.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym, że po dwóch latach randkowania, Thomas Brodie Sangster i ja jesteśmy zaręczeni!, napisała na Twitterze.

Tallulah Riley i Thomas Brodie Sangster

Talulah Riley poślubiła Elona Muska w 2010 roku po spotkaniu miliardera w 2008 roku w Londynie. Było to krótko po jego rozstaniu z żoną Justine Long. Musk i Riley rozwiedli się 2 lata później, by ponownie stanąć na ślubnym kobiercu w 2013 roku. Rok później Musk złożył pozew o rozwód, który później wycofał, tylko po tym by 2 lata później Riley złożyła pozew o rozwód.

Elon Musk tańczy podczas rave’u, „Wygląda jakby cierpiał” [wideo]

Thomas i Tallulah (oboje są brytyjskimi aktorami), ujawnili swój romans w marcu zeszłego roku. Para podobno zakupiła ogromną posiadłość na brytyjskiej wsi, gdzie spędzają większość czasu. Zapewne pieniądze, które Tallulah dostała po rozwodzie z Muskiem… pomagają im żyć na najwyższym poziomie.