Rick Genest, znany jako Zombie Boy popełnił samobójstwo. Zmarł w wieku 32 lat. Jego były menager Igor Pilewicz, który zajmował się jego karierą przez 2 lata w w Europie Wschodniej dodał na swój profil na Facebooku wzruszający wpis.

Zombie Boy, model znany z teledysku Lady Gagi, popełnił SAMOBÓJSTWO

8 rano, miałem ponad 40 nieodebranych połączeń, dziesiątki smsow i wiadomości.
Wczoraj w biurze zastanawialiśmy się, czy u Ricka wszystko dobrze. Mówiłem, że muszę się do niego odezwać, bo przez odległość i brak czasu nie mieliśmy ostatnio kontaktu.

Wspomniał o jego problemach.

Rick, pamiętam naszą pierwszą rozmowę, potem wiele kolejnych i te wszystkie dziwne historie, których nigdy nie zapomnę.
Pod swoją wytatuowaną skórą chowałeś wiele problemów, które pokazywałeś swoim wyglądem. Tatuowałeś się przez chorobę i ludzi. Uzewnętrzniles się całemu światu, w ten sposób walczyłeś ze sobą. Ze sobą, swoją chorobą i ludźmi. Niewielu znało Twoje problemy.
Byłeś osobą kochaną przez tłumy. Nie tylko przez to, że „byłeś dziwakiem”. Ty po prostu miałeś energię, którą ludzie kochali.

Igor zdradza, że to on zapoznał go z dziewczyną.

Taka mała tajemnica, o której chyba wie niewiele osób – to ja poznałem Cię z Twoja dziewczyną i pamiętam widok jak leżeliście na kacu na planie klipu Honoraty. Mimo zmęczenia byłeś profesjonalistą. Uwielbiałem ten luz i spontaniczność.

Zaznaczył też, że współpraca z Zombie Boyem nie zawsze była łatwa.

Muszę tez się poskarżyć, ale pamietam jak od 6 rano musiałem Cię szukać po klubach i barach, bo wyszedłeś wieczorem na miasto, mając rano nagrania programu porannego, na które ostatecznie nie dotarłeś. Wróciłeś z imprezy po 14. Ale Ty taki właśnie byłeś i nikt nigdy nie mógł Cię zmienić. Chciałeś być zawsze sobą.

Viktoria z Top Model na jednym wybiegu z Zombie boyem (FOTO)

Niżej możecie przeczytać cały wpis.

A neither brick in the wall

Post udostępniony przez Zombie Boy (@zombieboyofficial)