Anna Popek przez 15 lat była w małżeństwie z Andrzejem Popkiem. Mają dwie córki Oliwię i Małgorzatę. Dziennikarka wdała się w romans z 11 lat młodszym fotografem, z którym chętnie pojawiała się na imprezach medialnych. Niespodziewanie rozstali się jesienią 2020 roku.

Anna Popek świętuje sukces córki

Anna Popek zdenerwowała byłego partnera

Anna Popek po dość długim czasie ujawniła, dlaczego rozstała się z Tomaszem Krupą. Powiedziała, że ich związek rozpadł się przez współpracę biznesową:

Miały miejsce pewne sytuacje związane z moją osobą. Chodziło o współpracę biznesową. Wiem, że pan Tomasz powoływał się na związek ze mną. Musiałam więc uprzedzić ewentualnych kontrahentów, że nie należy łączyć naszych nazwisk w żaden sposób – pwowiedziała na łamach „Twoje Imperium”.

Z kolei Tomasz Krupa ujawnił tygodnikowi, że to on zerwał zaręczyny w grudniu zeszłego roku.

Potem wracaliśmy do siebie kilka razy, bo byłem bardzo zakochany w Ani. W końcu z różnych powodów uznałem, że nie możemy być razem. Za moją decyzją nie stała inna kobieta – powiedział fotograf.

Teraz okazuje się, że Tomasz Krupa chce ją pozwać. Zamieścił na YouTube nagranie, na którym grozi dziennikarce, że poniesie konsekwencje, używając jedynie inicjałów A.P.:

Rozstając się z panią A.P., zostałem oczerniony (…). Pani Aniu, otóż wypowiedziała się pani bardzo niefajnie w mediach na mój temat i do tej pory nie raczyła pani sprostować tej wypowiedzi. Zapewniam panią, że poniesie pani konsekwencje tego czynu. Jest już uruchomiona procedura, która ma do tego doprowadzić – zapowiedział Tomasz Krupa. 

Oliwia Popek, córka dziennikarki, Anny Popek, to cała mama – mamy ich nowe zdjęcia

Ostrzegł gwiazdę TVP, że będzie musiała zapłacić spore odszkodowanie, które częściowo przekaże na cele charytatywne. Resztę sumy chce przeznaczyć na zakup motocykla i pomoc córce.

Za resztę kupię sobie zaje*isty motocykl i moja córka też potrzebuje pieniędzy, więc mam na co wydawać kasę – podkreslił. 

Tomasz Krupa, Anna Popek Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Popek, Tomasz Krupa Fot. Podlewski/AKPA