Caitlyn Jenner ujawniła, że ​​jedno z jej dzieci spodziewa się dziecka, ale nie podzieliła się informacją które! Podczas wizyty w The Toy Store w Quincy w Kalifornii, w czwartek, Caitlyn otworzyła się na temat swoich 18 wnuków i zażartowała, że ​​​​chciała mieć 30. Następnie ujawniła, że wnuk #19 jest już w drodze.

Chociaż 71-letnia gwiazda reality show „I Am Cait” nie powiedziała, która córka lub syn oczekuje dziecka– ma sześcioro dzieci – internet twierdzi, że chodzi o Kylie Jenner, która prawdpodobnie jest w ciąży z drugim dzieckiem.

Internetowi detektywi zauważyli, że 24-letnia Kylie nie tylko nie udostępniła swoich zdjęć z przyjęcia urodzinowego, ale także jej przyjaciele i rodzina nie publikowali jej zdjęć. Zauważyli też, że wszystkie urodzinowe hołdy dla założycielki Kylie Cosmetics zamieszczone na Instagramie były jej starymi zdjęciami.

Fani zwrócili również uwagę, że ostatnio publikuje zdjęcia z różnych okresów. Przedstawiciele Kylie nie komentują tych doniesień.

Najmłodsza gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” ma 3-letnią córkę Stormi Webster z raperem Travisem Scottem. Zaczęły krążyć plotki, że Kylie i 30-letni raper wrócili do siebie, kiedy w czerwcu wybrali się z córką do Nowego Jorku, aby razem z rodziną spacerować po czerwonym dywanie na benefisie Parsons, podczas którego Travis Scott odbierał nagrodę.

Kylie Jenner na gali z Travisem Scottem! Zabrali ze sobą Stormi (ZDJĘCIA)

Caitlyn Jenner dzieli synów Burta, Brandona i Brody’ego oraz córki Cassandrę, Kylie i Kendall z byłymi Chrystie Scott, Lindą Thompson i Kris Jenner. Jest także ojczymem Kourtney, Kim, Khloé i Roba Kardashiana.

Caitlyn Jenner z córkami: Kendall i Kylie.

Caitlyn Jenner z córkami: Kendall i Kylie. Fot.Forum.