Cameron Diaz (47 l.) zaszokowała wszystkich, gdy na początku stycznia poinformowała, że została mamą. Aktorka długo czekała na odpowiedni moment na rodzicielstwo. Teraz jest szczęśliwą mamą córeczki, zdecydowała się jednak na bardzo nietypowe imiona.

47-letnia Cameron Diaz po raz pierwszy urodziła dziecko!

Cameron Diaz – jak dała córce na drugie imię

Jak podał do wiadomości Radar Online, Diaz przeszła kilka nieudanych prób zapłodnienia in-vitro. Od trzech lat starała się z mężem o dziecko. Cameron była bardzo zmotywowana. Postanowiła zmienić dietę i tryb życia na zdrowszy, niestety nieskutecznie. Gdy aktorka poinformowała obserwatorów na Instagramie, że ich rodzina się powiększyła – fani nie potrafili ukryć zaskoczenia. Plotkowano, że Diaz może być w ciąży, ale nigdy nie widziano jej z dużym brzuchem.

Cameron Diaz

Fot.Forum/Mega Agency

Według People akt urodzenia córki Cameron – Raddix Madden ujawnia, że ​​jej pełne imię i nazwisko to Raddix Chloe Wildflower Madden. Według oficjalnych danych Diaz i jej mąż Benji powitali swoje pierwsze dziecko 30 grudnia 2019 r. w Cedar’s Sinai Medical Center w Los Angeles. 

Nazwa Wildflower może mieć szczególne znaczenie, ponieważ jest także tytułem autobiografii Drew Barrymore. Diaz i Barrymore pozostały bliskimi przyjaciółkami, odkąd wystąpiły razem w Aniołach Charliego. Jest bardzo prawdopodobne, że drugie imię Raddix to hołd w stronę przyjaźni z Barrymore. Warto również zauważyć, że linia makijażu Barrymore nazywa się Flower Beauty.

Czekamy na urocze zdjęcie małej Raddix pod opieką cioci Drew.

Cameron Diaz z przyjaciółkami z planu „Aniołków Charliego”:

 

Chcielibyście mieć taką przyjaciółkę jak Cameron Diaz?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dawno niewidziana Cameron Diaz zbliża się do pięćdziesiątki i nigdy nie wyglądała lepiej !

Brawo Cameron Diaz! Gwiazda świeci dobrym przykładem na ulicy (ZDJĘCIA)

46-letnia Cameron Diaz ze zmarszczkami i bez makijażu; poszła do salonu kosmetycznego (ZDJĘCIA)

Cameron Diaz

Fot.Forum/BACKGRID USA

Cameron Diaz

Fot.Forum/BACKGRID USA