Cameron Diaz (51 l.) i Benji Madden (44 l.) zostali przyłapani przez paparazzi z córką Raddix (3 l.). Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że zazwyczaj udaje im się funkcjonować poza radarem mediów.

Cameron Diaz z dumą pokazuje, co ma w lodówce. Jest monotematyczna…

Na zdjęciach uzyskanych przez Page Six widać całą trójkę wychodzącą z restauracji Tre Lune w Montecito w Kalifornii po niedzielnym śniadaniu. Widać, że małżeństwo ma się świetnie i wyglądali, jakby byli w bardzo dobrych humorach. Na zdjęciach widać Cameron Diaz, która trzyma Raddix na rękach. Cała trójka była ubrana na czarno.

Cameron Diaz i Benji Madden z córką

Historia miłosna pary rozpoczęła się w maju 2014 roku, kiedy to podobno poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Ich romans szybko się rozwinął i w grudniu tego samego roku para zaręczyła się, a w styczniu 2015 r. pobrali się. Zaś w styczniu 2020 roku para powitała na świecie córeczkę Raddix.

Cameron Diaz znów odchodzi na emeryturę. Fani winią Jamiego Foxxa

Cameron Diaz, która przeszła na aktorską emeryturę niedawno powróciła do filmu. Premiera jej najnowszej komedii akcji z Jamiem Foxxem przesunęła się z powodu problemów na planie, a także tajemniczej choroby Foxxa. Benji Madden wraz z bratem bliźniakiem są założycielami zespołu rockowego Good Charlotte.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: