Cameron Diaz 30 sierpnia obchodziła swoje 47. urodziny i nigdy nie wyglądała lepiej. Diaz może poszczycić się tym, że jest jedną z największych gwiazd Hollywood, która nie poddała się operacjom plastycznym czy botoksowi. Piękna aktorka na co dzień stawia na naturalność i kompletny brak makijażu. Musimy przyznać, że w takiej wersji wygląda najlepiej.

46-letnia Cameron Diaz ze zmarszczkami i bez makijażu; poszła do salonu kosmetycznego (ZDJĘCIA)

Uśmiechnięta Cameron Diaz na lotnisku odbiera swojego przyjaciela

Cameron Diaz wygląda bardzo młodzieńczo i świeżo, gdy została zauważona przez fotoreporterów na lotnisku w poniedziałkowe popołudnie, kiedy odbierała swojego najlepszego przyjaciela. Diaz uśmiechała się łagodnie do Paparazzi. Aktorka od początku swojej globalnej kariery pozostała tą samą osobą, i za to jest tak ceniona przez fanów. W dobie obsesyjnego dbania o swój wygląd i wizerunek, Diaz postanowiła żyć według własnych zasad nie przejmując się opiniami innych.

Aktorka tego dnia miała na sobie klasyczny zestaw składający się z białej koszulki na ramiączkach, pod którą ubrała czarny stanik sportowy i proste dżinsy z dziurami, typu boyfriend. Na nogi założyła japonki, a oczy schroniła za czarnymi okularami. Paznokcie u rąk i stóp aktorka miała pomalowane na czerwono.

Z okazji urodzin Cameron, jej mąż Benji Madden, opublikował na Instagramie urocze zdjęcie pary, a pod spodem zamieścił życzenia urodzinowe dla swojej żony. Para zaczęła spotykać się w 2014 roku, i to właśnie w tym czasie Diaz postanowiła wycofać się z życia wśród blasków fleszy. Aktorka niechętnie pokazuje się na ściankach a swoją prywatność bardzo chroni.

Cameron Diaz

Uśmiechnięta Cameron Diaz została zauważona przez fotoreporterów na lotnisku. Aktorka wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną. Fot.FORUM/Backgrid USA.

Cameron Diaz

Cameron Diaz stawia na naturalność, aktorka często pokazuje się bez makijażu. Fot.Forum/Backgrid USA.

Cameron Diaz wygląda na swój wiek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brawo Cameron Diaz! Gwiazda świeci dobrym przykładem na ulicy (ZDJĘCIA)

Cameron Diaz ukrywa ciążowy brzuszek?!

Najnowsze zdjęcia na to wskazują. Cameron Diaz jest w ciąży!