49-letnia Cameron Diaz mówi, że jej mąż Benji Madden jest jedyny w swoim rodzaju – mimo że ma identycznego brata bliźniaka. Czym zatem według niej się tak różni od Joela Maddena?

Cameron Diaz i Drew Barrymore już tak nie wyglądają. W sieci pojawiło się ich najnowsze zdjęcie

Podczas ostatniego odcinka podcastu aktorki Anny Faris „Is Unqualified”, Cameron Diaz mówiła o pierwszym spotkaniu Benjiego, którego poznała przez jego brata Joela Maddena i jego żonę Nicole Richie.

„Mojego męża, wtedy przyszłego, poznałam przez moją teraz szwagierkę i szwagra, poznałam ich najpierw. Nie umówili mnie z nim na randkę w ciemno, po prostu znaleźliśmy się w tym samym pokoju […] Pomyślałam: Jak to się stało, że wcześniej go nie widziałam?”, wyznała.

Jeden z prowadzących podcast zauważył, że to dziwne, bo przecież widziała wcześniej jego brata bliźniaka, który w końcu jest tak do niego podobny. Na co Cameron Diaz odpowiedziała, „Oni nie są tacy sami, tak bardzo się różnią. Mimo, że są bliźniakami, są oczywiście bardzo, bardzo od siebie inni”.

Następnie przypomniała sobie ich pierwsze spotkanie – „Widziałam, jak szedł w moim kierunku i pomyślałam:„ Hę, jest przystojny, nie widziałam go wcześniej. Jednak kiedy go zobaczyłam, takim jakim był, właśnie to sprawiło, że naprawdę pomyślałam >Och ty, jesteś wyjątkowy, jesteś facetem mojego życia, jesteś ukrytym klejnotem w moim życiu ”, dodała rozentuzjazmowana.

Cameron Diaz przerwała ciszę! W końcu opowiedziała o córce i macierzyństwie

Co Wy na to?