47-letnia aktorka, Cameron Diaz i jej 40-letni mąż, Benji Madden powitali w grudniu swoją pierwszą córkę. Niespodziewanie za pomocą mediów społecznościowych poinformowała fanów o swoim szczęściu.

Cameron Diaz o córce

47-letnia Cameron Diaz po raz pierwszy urodziła dziecko!

Cameron Diaz została matką Raddixa Chloe Wildflower Maddena. Aktorka przerwała w końcu ciszę na temat dziecka i zdradziła, że uwielbia być matką i jest to jej najlepsza część życia.

Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. To najlepsza rzecz na świecie. Mam szczęście, że mogę to zrobić z Benj, mamy najlepszy czas. Jestem w szoku i nadal nie mogę w to uwierzyć – powiedziała Cameron Diaz dla Who What Wear CEO podczas live’a na Instagramie.

SZOK! Dublerka Nicole Kidman i Cameron Diaz ZAMORDOWANA przez byłego męża

Cameron Diaz przyznała, że Benji Madden jest niesamowitym ojcem i czuje się szczęśliwa, bo jest praktycznym tatą, więc ma czas dla siebie wieczorami, by się uspokoić, gdy on opiekuje się córeczką.

Zdradziła też, jak spędza czas podczas kwarantanny. Okazuje się, że ratuje ją wino.

Muszę gotować w nocy. Wiem, że ludzie nie lubią gotować, ale wtedy piję wino, to moja regeneracja na cały dzień. On (red. Benji Madden) jest niesamowity, bo kiedy idę do kuchni, on ją usypia, a ja nalewam sobie kieliszek czerwonego wina, zaczynam gotować i włączam jakiś program, cokolwiek- tłumaczy Diaz.

Cameron Diaz dała córce nietypowe drugie imię. Wszystko na cześć przyjaźni z Drew Barrymore

Dawno niewidziana Cameron Diaz zbliża się do pięćdziesiątki i nigdy nie wyglądała lepiej !