24-letnia Camila Cabello od lat znana jest ze swoich naturalnych loków, fal które podkreślały jej latynoski temperament. Artystyczny nieład w jej wydaniu wyglądał niezwykle seksownie i sensualnie. Czasem asrtytska prostowała swoje długie włosy, ale to tyle z fryzurowych szaleństw na co dzień. Jednak na zakończenie lata (a może na nowy sezon?), artystka zaprezentowała się właśnie w eleganckim i poważnym… bobie. Wyprostowane włosy do ramion nadały jej wyrafinowania. W tej wersji jej jeszcze nie znaliśmy.

Camila Cabello opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym i zaliczyła WPADKĘ!  

Piosenkarka pokazała nową fryzurę i kolorowy makijaż w neonowych odcieniach na swoim Instagramie. Okazuje się, że prosty bob w klasycznym wydaniu nigdy nie wyjdzie z mody? A może Camila Cabello wciela się w jakąś nową rolę?

Pod zdjęciem pojawiło się ponad 10,000 komentarzy. Całe szczęście w dużej mierze pozytywnych. A czemu o tym mówimy? Camila Cabello nie hamuje swoich komentarzy do hejterów. Znana jest z tego, że potrafi dosadnie odpowiedzieć internetowym trollom, którzy krytykują ją czy innych. Ostatnio oberwało się jej za to, że uprawiała jogging w parku i jej brzuch nie wyglądał zbyt atrakcyjnie. Odpowiedziała wtedy komentatorom, żeby pilnowali swojego biznesu.

„Jestem wdzięczna za to ciało, które pozwala mi robić to, co mogę” – podsumowała. „Jesteśmy prawdziwymi kobietami z krzywościami, cellulitem, rozstępami i tłuszczem. I musimy to mieć, kochanie”.

Camila Cabello UKRADŁA przedmiot z Pałacu Kensington. „Przepraszam William i Kate”

Camila Cabello i Shawn Mendes

Camila Cabello i Shawn Mendes. Fot.Forum/Reuters

Camila Cabello

Camila Cabello, fot.Forum.

Camila Cabello fot. Reuters / Forum