Kevin Costner (69 l.) wywołał burzę w social mediach, gdzie jako pierwsze pojawiły się jego zdjęcia z czerwonego dywanu na imprezie Choparda. A wszystko poszło o jego nowy look. Dwukrotny zdobywca Oscara został po raz pierwszy sfotografowany z siwymi wąsami podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie miała miejsce premiera jego nowego filmu – westernu – „Horizon: An American Saga”.

Costner wygrywa internet, gdy jego eks romansuje z sąsiadem

Kevin Costner miał na sobie klasyczne czarne spodnie i czarną marynarkę, a pod nią białą koszulę z z nonszalancko rozpiętym kołnierzykiem, „On jest niepoważny, tak wyglądać, w tym wieku”, zażartowała jedna z komentujących na platformie X, inna dodała, „Nie wiem czy ktoś jeszcze byłby w stanie nosić takie wąsy i wyglądać sexy„.

Kevin Costner grając rolę Johna Duttona w hitowym serialu „Yellowstone” nie miał wąsów. Skąd taka zmiana na bardziej westernowy look?

Kevin Costner i jego nowe wąsy

Jego najnowszy western to niemal epos. Według oficjalnych informacji film „jest kroniką wieloaspektowego, 15-letniego okresu ekspansji i osadnictwa na amerykańskim Zachodzie przed i po wojnie secesyjnej”.

Kevin Costner wyprodukował także film („Territory Pictures”), a scenariusz napisał wspólnie z Jonem Bairdem. Rozdział 1 „Horyzontu” w amerykańskich kinach od 28. czerwca, a rozdział 2 – 16. sierpnia.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Kevin Costner Paramount+ Launch Event
Clive Davis Annual Pre-Grammy Party -  Arrivals