Kevin Costner (69 l.) to legenda Hollywood, zdobywca 2 Oscarów i gwiazdor jednego z najgłośniejszych seriali dramatycznych ostatnich lat „Yellowstone” (ten właśnie trafił na platformę Netflix). Jednak ostatnio w mediach pojawiał się przede wszystkim w związku ze swoim głośnym rozwodem.

Kevin Costner chce „upokorzyć” eks, rozpętać „prawdziwe piekło”

Trzeba przyznać, że mimo kontrowersji to właśnie Kevin Costner (co dziwne – mężczyzna), wychodzi z tej sytuacji z twarzą. A teraz, gdy okazuje się, że jego była małżonka romansuje z ich (byłym) sąsiadem Joshem Connorem, Kevin Costner chwali się nowym członkiem rodziny – psiakiem rasy Labrador retriever, „Najnowszy dodatek do rodziny. Już jestem zakochany w tym wyjątkowym gościu”, podpisał zdjęcia.

Kevin Costner ma nowego psa

Kevin Costner adoptował swojego nowego psiego towarzysza po tym, jak doniesiono, że jego była żona romansuje z ich byłym sąsiadem, „Kevin miał silne podejrzenia, że między Christine i Joshem coś się dzieje”, powiedziała Page Six bliska aktorowi osoba.

Sprawa rozwodowa Costner – Baumgartner. Wszystko co wiadomo

Baumgartner (49 l.) złożyła pozew o rozwód w maju 2023 roku, po 18 latach małżeństwa, powołując się na „różnice nie do pogodzenia”. Kevin Costner był zszokowany dokumentami, które otrzymał. Według doniesień, aktor i reżyser nie spodziewał się tego bo małżonce i matce jego 3-ki nastoletnich dzieci.

Para stoczyła mocny spór sądowy dotyczący alimentów i zawartej umowy przedmałżeńskiej, małżonka nawet oskarżyła swojego byłego o fałszowanie prawdziwego stanu finansów gwiazdora. Już była partnerka Costnera zażyczyła sobie prawie 1 miliona złotych miesięcznie alimentów – sąd przyznał jej jednak „zaledwie” połowę…